Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Už víte, jaký koupíte dárek pro bratra?

Také nervózně sledujete kalendář a s hrůzou v očích pozorujete, jak se blíží něčí svátek, narozeniny či Vánoce? Zvlášť, pokud jde o někoho opravdu blízkého, chceme si dát na dárcích skutečně záležet. Jenže nápadů a inspirace bývá poskrovnu, a tak třeba takový dárek pro bratra vymýšlíme dlouhé dny a stejně nemůžeme přijít na nic pořádného.

Originální dárky potěší vždy

To se teď může změnit. Tip na dárek, který nejen zaujme, ale i pobaví a potěší a ještě v budoucnu bude krásnou vzpomínkou, najdete na e-shopu Manboxeo.cz. Netradiční dárek pro bratra zde má podobu ručně vyráběné a precizně zpracované dřevěné bedny. Tento způsob balení je nejen zajímavý, ale také vysloveně “chlapský”, bratra tedy určitě potěší daleko víc než nějaký balíček v tunách balicího papíru či celofánu a převázaný lesklou mašlí. A otevírání si daleko víc užije.

Bedny Manboxeo mají totiž důkladně zatlučené víko. Je k nim proto přiložené i ručně vyráběné páčidlo, kterým se musí muž dovnitř dostat. Čeká ho opravdové páčení, proto bude jeho pocit z dobytí bedny opravdu opojný. A co teprve, až uvidí, co se skrývá uvnitř! To už ale záleží jen a jen na vás. Dárky pro bráchu mohou mít totiž mnoho podob.

Dá si rád něco k pití?

Pokud si bratr rád dopřeje sklenku alkoholu, určitě ho potěší bedna s páčidlem s rumem Diplomatico či jiným prémiovým rumem. Pokud preferuje whisky, je pro něj připravené dárkové balení pro whiskaře, kde můžete volit například mezi whisky Jack Daniels, Tullamore Dew nebo Jameson. A pokud tvrdý alkohol není jeho parketou a dopřeje si raději pivo nebo víno, radost mu udělá box pro muže s pivními speciály nebo s kvalitním moravským vínem.

Manboxeo

Nebo si raději na něčem smlsne?

Při výběru dárku pro bratra samozřejmě není nutné omezovat se jen na alkohol. Velmi oblíbená je i dárková bedna Manboxeo pro gurmána. Najde v ní ty nejlepší regionální pochoutky s poctivým složením a lahodnou chutí. Do dětských let ho vrátí dárkový box plný sladkostí, kde kromě tyčinek a proslulých Reese’s košíčků najde i velkou spoustu bonbonů a netradiční čokoládové pomazánky.

Velmi dobrý tip na dárek je i bedna Manboxeo s páčidlem pro kafaře, ve které se ukrývají výborné kávové speciality spolu s prémiovou kávou z různých částí světa. A jaký vybrat dárek pro bráchu-sportovce? Dárkový box pro fitkaře bude tím pravým. Je totiž plný proteinových dobrot, BCAA, nakopávačů a dalších nezbytných doplňků.

Dárky i pro děti

Na Manboxeo.cz pořídíte i dárky pro bratra v dětském věku. Stačí si vybrat jednu z beden pro kluky Kidboxeo. Má rád příběhy Harryho Pottera? Pak pro něj máme luxusní bednu s velkou figurkou skřítka Dobbyho, praktickými tématickými doplňky i sladkostmi přímo z Bradavic. Nebo fandí spíše Hvězdným válkám? Star Wars Kidboxeo s páčidlem mu nabídne jeho oblíbené hrdiny i záporáky. Stejně tak se může vydat prozkoumávat třetihory s Kidboxeo plným dinosaurů nebo namáhat nejen svaly, ale i mozkové závity nad Kidboxeo plným hlavolamů.

Manboxeo

Manboxeo.cz nabízí dárky úplně pro každého. Vybírat můžete z více než 200 smysluplných obsahů, ke každé bedně s páčidlem navíc můžete přidat osobní vzkaz nebo ji nechat vylepšit fotografiemi či motivy. Originální dárek pro bratra tak máte vyřešený během chvilky. Stejně tak ovšem můžete nakupovat dárky pro ženy či pro dívky.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Už víte, jaký koupíte dárek pro bratra?