Menu
WomanOnly
Móda a styl

Uznávaná nákupčí módy prozradila, které šaty se stanou hitem jara a léta

Přemýšlíte, čím naplnit šatník na jarní a letní sezónu? Tyhle šaty od M&S se stanou podle uznávané nákupčí módy hitem sezóny.

Marks & Spencer patří mezi uznávané módní značky, jejíž módní přehlídky vždy doprovází velká očekávání. Před pár dny proběhla další z nich a módním nadšencům ukázala trendy pro jarní sezónu 2018. Zatímco návštěvníci přehlídky jedním dechem sledovali úžasné modely na krásných modelkách, byla příležitost vyzpovídat jednu z nejvlivnějších nákupčích módy pro M&S, Jo Hales.

I když během rozhovoru zazněla řada klíčových trendů pro nadcházející sezónu, Hales se během řeči neustále vracela k jednomu konkrétnímu kousku: květovaným košilovým šatům s dlouhými rukávy. Ty se prý stanou hitem letošního jara. Podle ní je kombinace divokých květin, zkrocených vertikálními pruhy přímo dokonalá.

Košilové šaty hitem sezóny

Zdroj: her.ie

Šaty je možné nosit hned na několik způsobů. Široké zavazování v pase krásně podtrhne postavu majitelky a díky tomu se není třeba zdráhat obléci je i na více formální příležitost. Pro neformální příležitosti stačí odhodit zavazování stranou a nosit šaty na volno.

Hales doporučila obléci k šatům například žluté kalhoty, čímž celý outfit získá krásný letní nádech. Pokud se už nemůžete dočkat, až bude tenhle kousek k mání, jistě vás potěší zpráva, že šaty už je možné koupit online za 60 euro.

Ohodnoťte tento článek:
4,3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Uznávaná nákupčí módy prozradila, které šaty se stanou hitem jara a léta