Menu
WomanOnly
Láska

Valentýnská soutěž. Vyhrajte poukaz na ovocnou jedlou kytici Frutiko

Redakce

Redakce

5. 2. 2016

Nudí vás již kupovat vaší drahé polovičce na Valentýna každý rok to samé? Prstýnků má na každé ruce 5, šuplík plný spodního prádla a voňavek celou skříň? Čokoládová bonboniéra ze supermarketu nebo živá květina již nejsou zrovna to, co by si váš miláček zasloužil? Teď letí ovocné a dortové kytice Frutiko, které objednáte z pohodlí vašeho domova online, takže předejdete stání v nekonečné frontě u pokladny.

Ovocné kytice nejen že hezky vypadají, ale i báječně chutnají. Jsou vyráběné z ovoce, které je sladké, voňavé a opravdu čerstvé! Kytice obsahují jahody, ananas, exotické melouny, hroznové víno, kiwi, pomeranče, atd. Každá květina je složena z jiného druhu různě aranžovaného ovoce a je jen na vás, jakou variantu a velikost zvolíte. Některé ovoce je dokonce ozdobené v růžové, bílé, mléčné či hořké belgické čokoládě, která se rozplývá na jazyku.

Pokud vaše láska nemá příliš ráda ovoce, ale spíše holduje čerstvě pečeným muffinům, pak zabrouzdejte do sekce Dortové kytice. Najdete zde různě barevné dorty vyroběné z muffinků a ozdobené buď čokoládou nebo fondánem všech barev.

Jestli chcete kytičku předat obdarované/mu osobně, pak si můžete zásilku vyzvednout na provozovně v Praze nebo v Brně zcela zdarma. Pokud se ale vaše místo bydliště nenachází ve dvou zmíněných městech, nevěšte hlavu. Společnost Frutiko rozváží každý všední den do každého kouta České republiky. Takže doručení jde opravdu kamkoli!

Překvapení přímo pro vašeho miláčka je také možné. Stačí zadat adresu k němu/k ní domů či do práce a kurýr jemu/jí doručí dáreček s úsměvem až před dveře.

Ovocná jedlá kytice Frutiko

Jahodová kytice

Chcete obdarovanému něco vzkázat? Frutiko přidá ke každé kytičce text blahopřání či poděkování podle toho, jak si ho napíšete. Takže nápadům se meze nekladou a již nyní můžete přemýšlet, co chcete vaším dárkem říci.

Ovocné kytice jsou prostě super varianta jako Valentýnský dárek. Jsou nevšední a hlavně originálním! Dáreček si pak můžete společně sníst u filmu a vína po romantické večeři.

Nyní můžete na WomanOnly.cz vyhrát poukaz v hodnotě 800 Kč na nákup takové kytice. Stačí zodpovědět soutěžní otázku a zaslat správnou odpověď na e-mail soutez@topzine.cz. Do předmětu pište Kytice Frutiko.

Jak se jmenuje dortová kytice měsíce února ve slevě?

  • Lahodná kytice
  • Barevný dort
  • Srdíčkový dort

Odpovědi zasílejte do středy 10. února do 13 hodin. Vyhrává 15., 60. a 200 správná odpověď.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Valentýnská soutěž. Vyhrajte poukaz na ovocnou jedlou kytici Frutiko