Menu
WomanOnly
Láska

Valentýnské dárky pro muže. 12 tipů, se kterými se trefíte

Chcete svého partnera potěšit o svátku zamilovaných pěkným dárkem? Podívejte se, z čeho mají muži na Valentýna největší radost.

Praktik

Kožená peněženka

Málokterý chlap si sám od sebe pořídí novou peněženku. Velká část mužů ji dokonce nosí až do té doby, než se zcela rozpadne. Kvalitní koženou peněženkou s dostatkem místa na bankovky, drobné i karty mu jistě uděláte radost.

Minitiskárna do dlaně

K některým telefonům seženete mini tiskárnu, díky které si může váš drahý okamžitě vytisknout jakékoliv fotky přímo z telefonu. Odpadá mu tak nutnost kopírování fotek do počítače a shánění speciálních papírů. Které fotky si asi vytiskne jako první?

Parfém

Toaletní voda, kolínská nebo parfém udělá radost snad každému muži. Navíc pokaždé, když se váš partner navoní, vzpomene si na vás. Při výběru se řiďte svými pocity a preferencemi vašeho muže. Sportovci většinou upřednostňují lehčí citrusové aroma, intelektuálové rádi sahají po dřevitých vůních a sebevědomí muži nedají dopustit na kořeněné parfémy.

Zabalit dárek za 15 sekund? Ano, je to možné. Podívejte!

Techno maniak

Přenosné repráčky

Sleduje váš drahý rád filmy nebo pravidelně relaxuje při hudbě? S přenosnými repráky od vás si užije kvalitní a čistý zvuk kdekoliv bude chtít.

Stativ na telefon

Držák, který udrží telefon na jednom místě, využije váš drahý při fotografování i natáčení videí. Malý přenosný stativ je navíc možné přichytit na nábytek, dveře nebo třeba větev stromu.

Dron se zabudovanou kamerou

S dronem si vyhraje každý nadšenec do nových technologií. Jen si dejte pozor, aby nakonec netrávil víc času s ním, než s vámi.

Gurmán

Poukaz na degustační menu do luxusní restaurace

Co jiného potěší gurmána více, než kvalitní jídlo? Pokud má oblíbený podnik, volba je jasná. Jestliže mu ale chcete udělat radost něčím novým, můžete vyzkoušet návštěvu indické, mexické, francouzské nebo třeba asijské luxusní restaurace.

Ochutnávka rumů

Pozvěte ho na ochutnávku světových rumů i s výkladem od odborníka. Pokud má váš partner raději víno nebo whiskey, můžete samozřejmě vybrat i jiný typ degustace. Hlavní je, aby si váš milý zážitek náležitě užil.

Kytice z kvalitních uzenin

Puget rudých růží udělá radost vám, ale muže jím moc nepotěšíte. Anebo ne? Pokud mu sama vytvoříte kytici z kvalitních klobás, salámů a dalších dobrot, očekávejte nadšení a úsměv na tváři.   

https://www.womanonly.cz/darky-pro-muze-35-tipu-ktere-potesi/

Romantik

Svůdné fotografie

Profesionální fotograf vám může zhotovit sexy fotografie typu boudoir, ze kterých bude váš partner jistě překvapený a velmi potěšený zároveň.

Domácí večeře při svíčkách

Pravý romantik moc rád stráví svatého Valentýna s vámi u dobré večeře. Připravte mu jeho oblíbené jídlo, kupte kvalitní víno, zapalte voňavé svíčky a nechte se unášet na vlnách pohody a romantiky.

Prodloužený víkend s překvapením

Ačkoliv si většina mužů nepotrpí na olejové masáže, perličkové koupele a různé kosmetické procedury, prodloužený víkend se svou milovanou partnerkou si žádný z nich nenechá ujít. Vyberte takové místo, kde se vašemu muži bude líbit. Může se jednat o pivní lázně, vinný sklípek nebo víkend spojený s projížďkou v terénních autech. Záleží jen na vás, jaké překvapení svému milovanému přichystáte.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Valentýnské dárky pro muže. 12 tipů, se kterými se trefíte