Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Vánoční dárky pro muže i pro ženy. Jak vybrat ty nejlepší?

Připravili jsme po vás manuál výběru vánočních dárků. Získejte inspiraci na vánoční dárky pro ženy i muže, rodiče i kamarády.

Jak vybrat vánoční dárky pro ženy

Zdroj: Shutterstock.com

Originální dárky nakoupíte pohodlně a levně online. Pozor ale, ať vyberete ty správné.

Jak správně vybrat vánoční dárek?

Vybírejte podle vašeho vztahu k obdarovávanému, ale nezapomínejte také na jeho zájmy. Dejte pozor na dárky, kterých máme všichni plno a nadšení z nich nejsme, jako například plyšové hračky a přívěsky nebo různé sošky a svíčky. Nevhodný dárek může i urazit, zamyslete se, komu dáváte sadu sprchových gelů nebo knihu o tom, jak získat více peněz.

Jak vybrat vánoční dárek pro ženy?

Ženy mají, kromě věcných dárků, rády zážitky. Vsaďte na poukaz na masáž nebo předplatné do divadla. Příjemným parfémem nebo decentním šperkem také nic nezkazíte. Mamince a babičce udělá radost cokoliv – darujte decentní soupravu hrnečků nebo hezkou fotku rodiny v rámečku.

Jak vybrat vánoční dárek pro přítelkyni nebo manželku

Skvělé vánoční dárky pro ženy jsou ty, které něco připomínají. Co třeba hodiny s fotorámečky, do kterých můžete vtisknout svoje vzpomínky? Dalším originálním dárkem je třeba čokoládová barva na tělo nebo masážní olej, který můžete samozřejmě hned společně vyzkoušet.

Kosmetiku a spodní prádlo si žena vybere nejlépe sama, nabídněte se tedy, že půjdete nakupovat společně. To jí udělá větší radost, než povánoční výměna špatné velikosti podprsenky.

Jak vybrat vánoční dárek pro muže?

Muži neradi hromadí věci, a proto ocení dárky, které opravdu využijí. Dědečkům a tatínkům uděláte radost kutilskými sadami nebo různými vychytávkami. Vánoční dárky pro muže, jako je elektronická vývrtka, termohrnek nebo vtipný půllitr, jsou to pravé.

Jak vybrat vánoční dárek pro přítele nebo manžela?

Myslete na to, že vánoční dárky jsou možností, jak ukázat partnerovi, že rádi trávíte volný čas právě s ním. Sportujete ve dvou? Vsaďte na příslušenství, jako je sporttester nebo sluchátka k mobilu na běhání. Užíváte si večery se sklenicí vína? Překvapte originálním držákem na lahve.

Stylový je také 3D ocelový obrazec, ze kterého si může váš partner kdykoliv vytvořit jiné umělecké dílo.

Oblečení pro muže, to je otázka každého páru. Raději se předem domluvte, jestli vašeho partnera potěší, když mu dáte pod stromeček “měkké dárky“ jako jsou trička nebo svetry. Značkovým sportovním dresem nebo vkusnou kravatou ale nic nezkazíte.

Vánoční dárky pro kamarády, bratra a sestru

Svoje kamarády a sourozence znáte nejlépe vy sama, a proto je nákup vánočních dárků snadný. Darujte klidně i různé šílenosti, jako je poukaz na zorbing, kurz výroby domácího piva, a podobně.

Nebojte se ani různých alkoholových společenských her – ty využijete společně hned na Silvestra.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Vánoční dárky pro muže i pro ženy. Jak vybrat ty nejlepší?