Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Velikonoce v kině: Na co zajít s rodinou, přítelem i kamarádkou

Kristýna Motlová

Kristýna Motlová

28. 3. 2013

Prodloužený velikonoční víkend je ideální příležitostí vyrazit do kina. Ať už vás doprovodí kamarádka, partner nebo celá rodina, přinášíme vám tipy, na jaký film zajít.

FOTO: Croodsovi

Croodsovi jsou skvělá zábava pro celou rodinu. Zdroj: CinemArt

Croodsovi

Pokud chcete vytáhnout do kina celou rodinu, jsou Croodsovi ideální volba. Jde o další animovaný film s přesahem do světa dospělých, takže se při sledování pobaví všechny věkové kategorie.

Příběh vypráví o početné rodince z dob pravěku. Jeskyně, v níž Croodsovi dosud bydleli, je náhle zničena, a tak je hlava rodiny – táta Grug – nucena uznat, že se rodina musí vydat na cestu do neznáma a najít si nové místo pro život.

FOTO: Croodsovi

Zdroj: CinemArt

Dobrodružnou animovanou komedii zrežírovala dvojice Chris Sanders a Kirk De Micco. Sanders se v minulosti podepsal mimo jiné pod scénář i režii úspěšného Jak vycvičit draka. V našich kinech uslyšíte film v českém znění s hlasy Filipa Blažka, Nikoly Votočkové, Jana Maxiána nebo Bohdana Tůmy.

G.I. Joe 2: Odveta

Chcete-li vyrazit do kina s partnerem, doporučujeme zvolit tento sci-fi film. Vaše polovička bude nadšená z akčního dění a vy se můžete potěšit pohledem na Bruce Willise a Channinga Tatuma.

Tým G.I. Joe se bude tentokrát potýkat s mocnou organizací Cobra. Ta ovládla Bílý dům a nyní si pomalu ale jistě podmaňuje celý svět. Země se tak ocitá na pokraji zkázy a zachránit ji může jen plán s krycím názvem Druhá americká revoluce, v jejímž čele bude stát Joseph Colton právě v podání (Willise).

FOTO: G.I. Joe 2: Odveta

Zdroj: CinemArt

Vedle Willise a Tatuma si ve snímku zahrál také Dwayne Johnson, přezdívaný The Rock. Pánskému oku na druhé straně polahodí Adrianne Palicki. Režisérem komiksového filmu je Jon Chu, který natočil mimo jiné také druhý a třetí díl taneční série Let’s dance.

Martin a Venuše

Nenáročnou zábavu a téma vztahů mezi mužem a ženou – to slibuje Martin a Venuše. Právě proto byste na film měly vyrazit ideálně s kamarádkou, u níž máte jistotu, že bude stát na vaší, tedy ženské straně.

Český romantický film začíná s vyprávěním v době před deseti lety, když se Vendula a Martin, budoucí manželé, teprve seznámili. Pár spolu posléze založí rodinu, narodí se jim tři děti, Vendula se stará o chod domácnosti a Martin si buduje kariéru. Právě zde ale nastává problém, který se dvojice rozhodne vyřešit radikálně, a to výměnou svých rolí. Ta přinese řadu vtipných situací a při troše štěstí i obrat k lepšímu.

FOTO: Martin a Venuse

Zdroj: Bioscop

Ústřední role ve filmu ztvárnili Kristýna Liška Boková a Marek Taclík. Duo doplňují například Jan Budař, Tomáš Hanák či Jakub Kohák. Komedii zrežíroval Jiří Chlumský, známý především díky režii seriálů jako Hop nebo trop, Místo v životě, Kriminálka Anděl. Zajímavou složkou snímku je hudba, kterou vytvořil Michal Hrůza.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Velikonoce v kině: Na co zajít s rodinou, přítelem i kamarádkou