Menu
WomanOnly
Sex

Venušiny kuličky: Nikoliv erotická hračka, nýbrž zdravotní pomůcka

Venušiny kuličky se sice prodávají v sexshopech, ale bouřlivé orgasmy ženám spíše nepřivodí. Jsou dobré, pokud se chcete trochu naladit, a hlavně posílit své pánevní svalstvo – po porodu, při inkontinenci, pro lepší zážitky ze sexu s partnerem nebo jen tak preventivně.

Žena 21. století tráví většinu času vsedě, což není zrovna příznivé pro svalstvo pánevního dna. Svaly nejsou dostatečně zpevněné, což se může projevovat při sexu a v pozdějším věku také inkontinencí. Šanci vše napravit přináší právě venušiny kuličky.

Nepřeceňte se, na začátek je třeba vybrat kuličky lehčí

Venušiny kuličky nejsou nic jiného než dvě spojené plastové kuličky o různých rozměrech. Některé venušiny kuličky v sobě ukrývají ještě jednu menší těžší a obvykle kovovou kuličku. Jak se těžší kulička uvnitř pohybuje, přenáší vibrace a přesně tím prokrvuje i posiluje svalstvo. Už samotné udržení kuliček uvnitř totiž vyžaduje zatnout svaly, které normálně nepoužíváte.

Na začátek je třeba vybrat si lehčí kuličky s váhou kolem 20 g. Ty těžší pak mají až 40 g, dostanete se k nim postupně. Zpočátku je nejlepší nosit je pouze doma, když vám nebudou příjemné, můžete si je kdykoliv vyndat. Pokročilejší uživatelky už se nemusí bát vzít si je při sportu, do práce či na nákup. Nikdo nic nepozná.

Tip: Ačkoliv jsou venušiny kuličky obvykle dvě, začátečnice si mohou pořídit jedinou kuličku a pokročilé ženy zase sadu venušiných kuliček.

Venušiny kuličky koupíte nejen v sexshopu

Kuličky už oficiálně nejsou jen erotickou hračkou, nýbrž zdravotní pomůckou! Z tohoto důvodu je koupíte i v mnohých lékárnách nebo drogeriích. Pokud se červenáte už jen z představy, jak si kupujete takovou věc, prostě si je objednejte online – třeba právě ze sexshopu. Můžeme jen doporučit sexshop Sexio.cz s bohatým sortimentem, který je právem považován za nejdiskrétnější eshop v ČR.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Venušiny kuličky: Nikoliv erotická hračka, nýbrž zdravotní pomůcka