Menu
WomanOnly
Sex

Venušiny kuličky. Známe všechny typy, materiály i tvary

Redakce

Redakce

2. 10. 2014

Mezi nejoblíbenější erotické pomůcky patří, hned po vibrátorech, Venušiny kuličky. A protože ani vám nechceme odepřít tuto slast, odhalili jsme veškeré informace o této sexuální vymoženosti. Objevte, jaký druh se pro vás nejvíce hodí, a zjistěte, jak tato hračka funguje.

Venušiny kuličky fungují na jednoduchém principu. V každé z kuliček je totiž schována další kulička. Po zavedení naráží menší kulička do té větší a tak vznikají příjemné vibrace přímo ve vás. Kuličky jsou propojené jedním provázkem, který zjednodušuje vkládání kuliček dovnitř i vyndávání ven.

Erotická pomůcka vás donutí k pohybu

Aby tato dráždivá hračka fungovala, musíte pohybovat pánví. Proto můžete vaši slastnou chvilku propojit s úklidem domácnosti, cvičením nebo třeba chůzí pro nákup. Venušiny kuličky můžete také použít při běhání, jízdě na kolečkových bruslích nebo na kole. Čím veřejnější místo zvolíte, tím více vzrušující pro vás hrátky budou díky adrenalinu.

Protože většina žen dojde k orgasmu pouze přes klitoris, Venušiny kuličky nedokáží bez vaší pomoci dovést slast až do konce. Můžete být ale velmi překvapena, jak jsou vibrace na poševní stěně příjemné, dokonce i ve společnosti, například v práci.

Materiál musí být bezpečný

Venušiny kuličky se nejčastěji vyrábějí z plastů, kovů a lékařského silikonu. Lékařský silikon se považuje za nejbezpečnější materiál pro erotické pomůcky. Výhodou také může být, že rychle přijímá okolní teplotu, a tak, na rozdíl od kovových předmětů, vás nebudou kuličky studit.

Nezapomeňte, že Venušiny kuličky musí být hladké, bez vroubků a zářezů. Není to jen kvůli snadné údržbě, ale také pro vaši bezpečnost.

Pod názvem této erotické pomůcky však nemusíte vždy najít jen tvar koule. K mání jsou také tvary fazolí nebo vajíček. Nejběžnější velikost je pak průměr tři centimetry, s většími průměry se hůře pohybuje.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Venušiny kuličky. Známe všechny typy, materiály i tvary