Menu
WomanOnly
Krása

VIDEO: Jak probíhá liposukce zblízka. Natočili jsme naši výherkyni

Komerční sdělení

Komerční sdělení

10. 10. 2016

Nedaří se vám hubnutí do perfektně tvarované postavy přirozenou cestou, ale na liposukci si netroufáte? Podívejte se, jak zákrok probíhá zblízka, a jak se pomocí vibrační liposukce podařilo zatočit s tukem v problematických partiích výherkyni naší soutěže.

Cena liposukce

Na začátku tohoto roku jsme na magazínu WomanOnly.cz ve spolupráci s Plastickou chirurgií Lékařského domu Praha 7 vyhlásili exkluzivní soutěž. Jedna z našich čtenářek tak od nás mohla získat provedení vibrační liposukce včetně předoperačního vyšetření a pooperační péče v hodnotě až 38 000 Kč zdarma. Prvních 10 soutěžících bylo navíc odměněno bezplatnou konzultací.

Šťastnou výherkyní hlavní ceny se stala paní, která si do zákroku slibovala odstranění tuku z oblasti stehen a bříška a získání štíhlejší postavy, s kterou se už nebude muset stydět svléknout se do plavek. Splnila vibrační liposukce její očekávání?

Vibrační neboli tumescentní liposukce

Liposukce obecně slouží k odstranění místního tzv. zbytnění podkožního tuku v určité oblasti. To se často děje v oněch problematických partiích, kde se nám daří zhubnout jen velmi těžko – u žen se tak odsátí tuku provádí nejčastěji v oblasti břicha, boků, hýždí, kolen a na vnitřní straně stehen.

Vibrační neboli tumescentní liposukce je modernější a bezpečnější alternativou konvenční liposukce. Jak název napovídá, vibrační liposukce funguje za asistence mikrovibrací, což umožňuje použít pro odsávání ruku velmi tenké kanyly. Výsledkem jsou pak pouze jemné ranky, které nejsou delší než 5 mm.

Vysoká šetrnost metody se projevuje i minimalizací devastace jiných podkožních struktur, což ústí v nižší náročnost operace, menší otoky, krevní výron a bolesti, jakož i rychlejší hojení a nižší riziko pooperačních komplikací. Mnozí odborníci navíc vibrační liposukci považují z hlediska odstraňování podkožní tuku za efektivnější (v porovnání s konvenční metodou liposukce).

Lékařský dům Praha 7

Výherkyně zákrok podstoupila na Plastické chirurgii Lékařského domu Praha 7, kde jí byla vibrační liposukce provedena týmem zkušených plastických chirurgů. Lékařský dům Praha 7 funguje již od roku 1995 a jeho stěžejním oborem je právě plastická chirurgie, zejména estetická chirurgie. Kromě různých druhů liposukce zde tak můžete podstoupit i široké spektrum dalších zkrášlujících zákroků a plastických operací.

Mezi oblíbené patří omlazující procedury, které vám mohou pomoci zbavit se vrásek a dalších nedokonalostí pleti, nebo třeba modelace prsou, rtů či nosu. Kromě mnoha kladných ohlasů na odborníky z Lékařského domu Praha 7 vás jistě potěší i příjemná rodinná atmosféra na klinice.

Jak probíhá vibrační liposukce – video

A jak probíhala celá procedura, kterou naše šťastná čtenářka absolvovala? Podívejte se na video, které vám tumescentní liposukci představí a hlavně ukáže zblízka. Rovněž se v něm dozvíte, jak celý zákrok včetně rekonvalescence hodnotí sama výherkyně soutěže.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

VIDEO: Jak probíhá liposukce zblízka. Natočili jsme naši výherkyni