Menu
WomanOnly
Krása

VIDEO: Jak probíhá operace očních víček? Oslní vás rozdíl před a po

Redakce

Redakce

12. 9. 2015

Chcete vědět, jak probíhá plastická chirurgie operace očních víček neboli blefaroplastika? Podívejte se na video se čtenářkou WomanOnly.cz, která zákrok podstoupila.

V dubnu náš magazín vyhlásil společně s renomovanou pražskou klinikou plastické chirurgie Esthé exkluzivní soutěž o operaci očních víček v hodnotě 11 tisíc korun. Z došlých příběhů lékaře zaujal nejvíce ten paní Bohdany (44 let).

Operaci očních víček provedl jeden z nejžádanějších chirurgů v ČR

Do naší soutěže se přihlásila, protože při své náročné profesi a starostech o domácnost toužila po malém povzbuzení a ujištění, že vedle matky tří dětí je stále i atraktivní ženou. My jsme jí chtěli její skromné přání splnit.

Operaci očních víček naší výherkyně provedl zkušený plastický chirurg a zástupce vedoucího lékaře kliniky Esthé v Praze MUDr. Libor Kment. Ten od převislých víček a tukových váčků pomohl pomocí operace téměř 2 tisícům lidí a je tak jedním z nejžádanějších českých plastických chirurgů.

Operace očních víček může pomoci od únavy i bolesti hlavy

Jak můžete vidět ve videu z konzultace a samotné operace očních víček, jedná se o nenáročný zákrok, který je účinným řešením problémů s převislými očními víčky či nehezkými kruhy a tukovými váčky pod očima. Nejedná se však zdaleka jen o vady na kráse. Kožní nadbytky často omezují zorné pole oka, a tudíž zhoršují vidění. Zákrok vám může pomoci také od bolesti očí a pocitu únavy.

Blefaroplastika si svou oblíbenost vysloužila schopností potlačit známky stárnutí a propůjčit majitelce operovaných víček až o 10 let mladší vzhled. Zákrok se standardně provádí v lokální anestezii. Šikovně vedené řezy zajistí takřka neviditelnost pooperačních jizev. První dny po operaci je potřeba spát na zádech. Otoky a modřiny zcela zmizí zhruba po 14 dnech, kdy se také odstraňují stehy.

Další fotky z před a po operaci očních víček

Seznamte se i s dalšími skvělými výsledky chirurgů kliniky Esthé z operace očních víček pomocí fotografií před a po.

Podle nás je výsledek operace očních víček výborný. Jak hodnotíte proměnu paní Bohdany vy?

Ohodnoťte tento článek:
4,3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

VIDEO: Jak probíhá operace očních víček? Oslní vás rozdíl před a po