Menu
WomanOnly
Hubnutí

Video: Revoluční Dream Healther znamená hubnutí bez dřiny. Podívejte se!

Adéla Lišková

Adéla Lišková

4. 10. 2016

Chtít zhubnout je jedna věc, ovšem dokopat se k náročnému cvičení je věc druhá. Vibrační cvičení s přístrojem Dream Healther slibuje spalování tuků bez dřiny a potu. Jak to funguje? Přinášíme vysvětlení principu i video.

Vibrační přístroj Dream Healther

Dream Healther je další novinkou ze světa hubnutí, která by vám měla pomoci zbavit se tělesného tuku, a to zejména kolem problematické partie břicha a také z vnitřních orgánů. Funguje na základě vibrací, které rychlým kmitáním posilují svaly celého těla a zároveň zrychlují metabolismus.

Tuky se tak nespalují rychleji jen v době cvičení na přístroji, ovšem díky nabuzení metabolismu probíhá ve vašem těle intenzivnější spalování neustále. Co je ovšem na Dream Healther nejlepší je to, že se na něm pouze stojíte a držíte se za madla, zatímco přístroj pracuje za vás.

Dream Healther a jeho efekty

10 minut cvičení na Dream Healtheru prý dokáže nahradit hodinu dřiny v posilovně. Kromě spalování podkožního tuku a tuku ve vnitřních orgánech by mělo dojít také ke zpevnění svalstva a zmírnění či odstranění celulitidy. Pro některé může být kladem to, že Dream Healther oproti klasickému cvičení nezatěžuje klouby.

Cvičení na přístroji má také mít pozitivní účinky na naše zdraví – zvýšení lymfatické drenáže, zlepšení krevního oběhu a snížení hladiny cholesterolu. Výrobce přístroje Dream Healther slibuje viditelné výsledky již za dva týdny.

Dream Healther a jeho cena

Jako optimální frekvence cvičení je doporučováno 10 minut a to každý den (nejdéle je možné cvičit 20 minut). Bylo by tedy praktické mít přístroj doma. Ovšem cena Dream Healther jde do řádů desetitisíců i stovek tisíců korun, takže pořízení si vlastního přístroje domů není pro běžného smrtelníka příliš reálné. Domácí cvičení s tímto přístrojem ostatně není laikům ani moc doporučováno – vždy by měla být k dispozici vyškolená obsluha, která kontroluje, zda vše běží, jak má.

Dream Healther v salónech krásy

Na druhou stranu pro lepší salóny krásy, wellness cluby a estetická centra či kliniky to již tak velká částka není a přístroj Dream Healther je jim samozřejmě znám. Proto jistě v každém větším městě najdete několik zařízení, kam můžete na cvičení na přístroji Dream Healther vyrazit.

Není to ani příliš drahé, jednu proceduru pořídíte zhruba za 100 korun, salóny krásy pak standardně nabízejí permanentky, u kterých se cena za jednu proceduru výrazně snižuje. Cvičení na Dream Healther je rovněž vděčnou položkou na různých slevových portálech, kde se dá na voucherech značně ušetřit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Video: Revoluční Dream Healther znamená hubnutí bez dřiny. Podívejte se!