Menu
WomanOnly
Módní trendy jaro 2023

Víme, co se letos nosí – inspirujte se

Móda pro jaro 2020 se nese v duchu uniformity. Ať už chceme nebo ne, umělecká díla a nejrůznější „pokusy“ dostanou méně prostoru, než v předcházejících sezónách. A ono je to vlastně dobře. Snáze si tak pro sebe koupíte nadčasový kousek v praktických barvách, místo abyste sahali po něčem, co se bude za pár měsíců už jen bez využití válet na dně skříně.

Svět módy si pro jaro 2020 zvolil hesla „nositelnost“ a „přirozenost.“ Letošní modely si tak snadno najdou cestu do každého šatníku a natrvalo se v něm zabydlí. A co byste letos určitě neměli opomenout?

Hranice mezi ročními obdobími mizí ve skutečném i módním světě

Také máte pocit, že letos nebyla vůbec žádná zima, a že jaro se spíše podobá v brzku nastoupivšímu létu? Pak nejste sami. Módní návrháři rovněž sází na univerzálnost a zaměřují se na takové kousky, které je možné nosit opravdu po celý rok. Jde zejména o trenčkoty, košile, tenké kabáty (pod něž stačí navléknout svetr) apod.

Svůj šatník tak můžete zredukovat opravdu na minimum, a navíc tím přispějete k dlouhodobé udržitelnosti módy jako takové. A samozřejmě to prospěje i vaší peněžence. Tento trend jde ruku v ruce s oblíbeným minimalismem 90. let. Jen těžko bychom našli snáze kombinovatelné kousky, než jsou právě tyto. Výrazné potisky upadly v zapomnění a nahradily je výrazné linie spolu s geometrickými tvary.

A nesmí samozřejmě chybět ani puntíky – od úplně jemných, rozpoznatelných jen při bližším pohledu, až po výrazná kolečka střední velikosti. Na obří puntíky nebo mix barev si však musíte nechat zajít chuť.

Slevové kódy Orsay nabídnou vše pro milovníky jednobarevnosti

A kde se minimalismus projevuje dál? Samozřejmě v barvách. Jedna (ovšem patřičně výrazná) je lepší než mnohdy psychedelická směs. V tom nám určitě dáte za pravdu. A co bude letos trendy?

  • slonovinová
  • kombinace slonovinové a bílé
  • neonová (zejména odstíny žluté a oranžové)
  • starorůžová

V takové záplavě možností si určitě vyberete i vy. A pomoci vám v tomto mohou třeba i slevové kódy Orsay na stránkách  https://buykers.com/cz/slevove-kody/orsay. Vždyť právě tento e-shop má u nás pověst nositele trendů. Pestrá paleta zboží se však nezaměřuje jen na ně. Milujete modrou, zelenou nebo třeba červenou? Hoďte trendy za hlavu a vyberte si podle svého gusta. Vše je povoleno.

A kromě již zmíněných slev, které stačí zadat do slevového políčka u objednávky, budete odměněni také vysokou kvalitou a příznivou cenou zboží. Navíc se Orsay může chlubit více než 40 lety zkušeností ve světě módy. Z malé německé prodejny se rychle rozšířila do celé střední Evropy.

Bermudy z kůže? Ale samozřejmě

Ale vraťme se zpátky k letošním trendům. O střízlivých vzorech jsme už mluvili, ovšem co takhle střízlivé materiály, které dovolí vyniknout detailům? Mezi takové patří třeba i kvalitní kůže a světoví návrháři se ji proto rozhodli proměnit v opravdu pestrou kolekci nápaditých řešení. Šaty, sukně, kalhotové overaly, ale třeba i bermudy – to vše je k mání, a to v mnoha barvách. Tady se už na výše zmíněné odstínové spektrum nehraje, protože kůže zkrátka musí zazářit. Ovšem pohodlí, to už je něco jiného. Nechat se unést by v tomto případě asi nebyl dobrý nápad.

Na druhou stranu nejrůznějším křivákům a volným oblekům, jež se inspirovaly oblíbeným pánským stylem, kůže vcelku sluší. Navíc jde o materiál, který vydrží a za nímž se budou všichni na ulici otáčet.

A na co se ještě můžete těšit? Třeba na tílka se širokými ramínky, rozevláté bílé šaty jako pro princeznu a dokonale vypasovaná saka. Nechte se inspirovat ve známých obchodech s módou a k tomu si navíc ulovte i příjemnou slevu. Stačí zamířit na https://buykers.com/cz/ a vybrat si z opravdu pestré nabídky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Víme, co se letos nosí – inspirujte se