Menu
WomanOnly
Krása

Vložky pohlcující zápach z nadýmání. Kde se vzaly a jak fungují?

Speciální vložky vyrobené z aktivního uhlí slibují absorpci nepříjemných pachů spojených s nadýmáním. Materiál původně vyvinutý pro armádu má ulehčit život lidem s nadměrnou plynatostí.

Neutralizace zápachu díky uhlí

Ačkoliv vypouštění střevních plynů patří mezi normální tělesné funkce, společnost se v tomto ohledu dělí na dva tábory. První se tématu plynatosti raději vyhýbá obloukem, druhý jej odsuzuje. Jedna zahraniční firma však přišla s řešením pro ty, kteří si chtějí posměšky od druhých lidí ušetřit. Vytvořila deodorační vložky FLAT-D na bázi uhlí, které neutralizují plyn a jsou ideální pro lidi, kteří se při prdění potýkají se silným zápachem.

„Materiál, který používáme, je technologicky vyspělým filtračním médiem a původně byl vyvinutý Britským úřadem pro chemickou obranu, aby poskytoval ochranu vojákům před nervovými plyny a jinými toxickými výpary spojenými s chemickou válkou,“ píše na svých webových stránkách výrobce deodoračních vložek.

Přínášíme vám 6 rad, jak se zbavit nadýmání

Pryč se studem

Vložka je vybavená polštářky s několika vrstvami aktivního uhlí pro filtraci silných pachů z plynatosti. „Když do plynotěsného filtru vložíte plyn, uhlí uvnitř ho začne pohlcovat včetně nepříjemného zápachu,“ dodává výrobce. Veškerý odér tak zůstává bezpečně uvnitř, zatímco nikdo z okolí nemá ani tušení, že jste si právě ulevili. Aby ale polštářky správně fungovaly, je nutné, aby spodní prádlo těsně přiléhalo na hýždě a plyn neměl možnost uniknout. Deodorační vložka podle slov výrobce odstraní veškeré rozpaky, kterými můžete kvůli svému nadýmání trpět.

Vložky jsou vyrobené z prodyšného a omyvatelného materiálu. Připevňují se ke spodnímu prádlu s pomocí oboustranné lepicí pásky. Jsou tenké, snadno se instalují, pohodlně se nosí a navíc je možné je opakovaně prát a používat. K dispozici jsou však také jednorázové verze vložek.

vložky proti nadýmání

zdroj: amazon.com

 

Co si o vložkách pohlcující zápach myslíte vy? Chtěli byste je vyzkoušet?

Ohodnoťte tento článek:
4,2
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Vložky pohlcující zápach z nadýmání. Kde se vzaly a jak fungují?