Menu
WomanOnly
Domácnost

Vše potřebné, abychom se cítili opravdu doma. Výhodně, vkusně a podle sebe

Redakce

Redakce

4. 6. 2018

Jistě nám dáte za pravdu, že bydlet a přebývat se dá leckde. Aby se ale člověk cítil opravdu jako doma, potřebuje kromě základního vybavení domácnosti i něco navíc. Od pohodlného gauče, přes stylové nádobí až po takové detaily, jako je oblíbené pyžamo nebo příjemná vůně. Univerzální recept samozřejmě neexistuje, ale namíchat si domácnost v takovém stylu, jaký vám nejlépe sedí, už vám dnes nemusí udělat čáru přes rozpočet.

Podle trendů nebo podle sebe?

Aktuální trendy neúprosně vládnou a cokoliv jiného je špatné? To určitě ne. K čemu nám bude designově vyladěná domácnost, když se v ní nebudeme cítit jako doma? Někdo zase po novém trendy vybavení doslova touží, ale děsí ho možná cena. To ovšem už dnes úplně neplatí a pro ty, kteří si na nové spotřebiče nebo dekorativní prvky opravdu potrpí, už čeká pořádná sleva na Bonprix.cz. Kde nakonec ušetříte, záleží také, jak moc je pro vás důležitý široký výběr nebo originalita. Slevy na Alza.cz je pak skvělým řešením, pokud hledáte vše na jednom místě. O tom, díky čemu se budete cítit dobře, však musíte rozhodnout vy, trendům navzdory.

Pomyslné srdce domácnosti tvoří obývací pokoj, kuchyň a ložnice. Začněte tedy u nich a zeptejte se sami sebe – jaké detaily mě tu baví? A co tomu ještě chybí? Stěhování či rekonstrukce pak jsou skvělou příležitostí na velké změny, při kterých nemusíte dělat kompromisy.

Nabízí se také otázka, zda vsadit raději na krásu nebo na praktičnost a kvalitu. A nejlepší rada zní – vsaďte na oboje. Duši domovu vždy vdechnou krásné dekorace a u nich kvalitu vždy řešit nemusíte. Pokud tedy zbystříte třeba slevy na Mall.cz na interiérové doplňky, nemusíte váhat. Naproti tomu u elektra nebo třeba gauče, na kterém si budete další roky užívat pohodlí domova, se to hlídat už vyplatí. Pěkná sleva na Kasa.cz ale zaručí ten optimální poměr ceny a kvality.

Ta pravá vůně domova

Domácnost zřejmě nejlépe provoní čerstvé kvetoucí květiny. Ty ale určitě nekupujeme každý den a tak není na škodu využít slevy od Notino.cz na příjemné bytové vůně nebo vonné svíčky, které učiní váš domov útulným místem plným dobré nálady a relaxace, kam se budete rádi vracet.

V pantoflích nebo bosky? To je přece na vás

Nebyl by to přece náš domov, kdyby nám někdo říkal, jak se v něm máme oblékat, v čem chodit nebo spát. Mnoho lidí doma chodí prostě naboso a proč ne? Pokud pak preferujete huňaté pantofle nebo třeba bačkory, je to jedno. Nějaká ta sleva na Eobuv.cz na domácí obutí je vždy k mání.

Stejně je tak na vás, jestli chodíte spát ve starém triku nebo vás zlákají slevy od Astratex.cz na stylové domácí oblečení. Důležité je zkrátka jen to, jestli se v tom cítíte dobře. A tomu dávejte přednost.

Rodina, přátelé a pes

Jestli jste čekali více detailních tipů, jaké obrázky, koberečky nebo květiny vám zútulní domov a kde je sehnat v akci, musíme vás zklamat. Pořídit si domů výhodně kde co už dnes není žádný problém. Ten pravý domov ale tvoří ti, s kterými ho sdílíme. Partner, děti, domácí mazlíčci a někdy i dobří přátelé, kteří se rádi zastaví na návštěvu. Při vybavování bytu se tak zaměřme i na to, co chtějí oni, abyste v něm našli skutečný domov všichni.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Vše potřebné, abychom se cítili opravdu doma. Výhodně, vkusně a podle sebe