Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Všechny slevy a akce na jednom místě? Máme tip na bezva stránku!

Komerční sdělení

Komerční sdělení

20. 10. 2016

Obyčejný spotřebitel to má v dnešní době stále těžší a těžší. Ať přijde do jakéhokoliv nákupního centra či obchodu, všude se něj valí nejrůznější akce a slevy. Jenže jak má vědět, že jinde je nemají ještě lepší? To může zjistit na portálu Kupi.cz, který všechny příležitosti k výhodné koupi shromažďuje na jednom místě.

Nakupování na e-shopech online letáky

Zdroj: Shutterstock.com

Jedno ze základních doporučení, které lze objevit takřka v každé příručce moderního spotřebitele, je přikázání nepodléhat slevám. Na druhou stranu, pokud si ze slev umíte dobře vybrat, můžete díky nim skvěle ušetřit.

Z akcí a slev si vybírejte

Abyste si i nákupy za akční ceny mohli nejprve v klidu a v pohodlí domova rozmyslet, vzniklo Kupi.cz. Jedná se o největší český portál, kde najdete přehledně uspořádané letáky a katalogy prodejců potravin, drogerie a dalšího zboží denní spotřeby na jednom místě. Jedná se zejména o akční letáky, díky kterým zjistíte, kde na vás v rámci vašeho regionu čeká nejvýhodnější koupě.

Mezi nejoblíbenější sekce na portálu patří letáky supermarketů a hypermarketů, které týden co týden nabízejí nové slevy a akce. Místo toho, abyste si však pro nové letáky museli chodit do obchodu nebo čekat, až vám přijdou do schránky, můžete si je prohlédnout online na Kupi.cz. Během chvilky tak porovnáte akční ceny a pak už nejvýhodněji nakoupíte. A aby bylo nakupování ještě pohodlnější, portál Kupi.cz  umožňuje tvorbu a sdílení nákupního seznamu. Rovněž je k dispozici i mobilní aplikace Kupi.cz.

Kariéra v Kupi.cz

Internetová stránka, která běžným spotřebitelům usnadňuje nakupování, a šetří jim tak čas i peníze, je od února 2014 součástí rodiny Seznam.cz. Toto spojení nastartovalo období progresivních inovací, které však na portálu Kupi.cz ještě zdaleka neskončilo.

I proto portál Kupi.cz hledá do svých řad pomocníky, v současné době zejména šikovného vývojáře. Pokud tedy hledáte kreativní práci ve zkušeném týmu, jste PHP programátor a chtěli byste programovat pro portál, který denně navštíví úctyhodných 200 tisíc uživatelů, nyní máte možnost nastartovat kariéru právě v Kupi.cz

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Všechny slevy a akce na jednom místě? Máme tip na bezva stránku!