Menu
WomanOnly
Zdraví a výživa

Výběr chytrých dámských hodinek

Komerční sdělení

Komerční sdělení

27. 12. 2022

Chytré hodinky představují v dnešních dobách mnoho výhod – je možné mít díky nim svůj každodenní život dokonale pod kontrolou, a navíc umožňují trasovat mnohé informace. Existuje mnoho druhů tzv. smart hodinek, ze kterých mohou ženy na trhu jednoduše vybírat. Záleží však na tom, jak je chtějí nejlépe využívat – volnočasově, zdravotně nebo například pracovně. Na trhu rozhodně není nedostatek značek, které se dnes výrobou chytrých hodinek zabývají – je tak možné vybírat podle designu, stylu nebo cenové kategorie. Podívejme se na základní rozdělení chytrých hodinek.

Různorodé funkce

Během výběru chytrých hodinek je důležité pamatovat na jejich mnohé funkce. Některé jsou základem pro všechny kvalitní modely – bez ohledu na cenu nebo zaměření, například bluetooth, wi-fi připojení, propojení s chytrým telefonem nebo trasování srdečního tepu. Naopak jiné funkce se již mohou odvíjet od typu hodinek, značky nebo cenového rozhraní.

Většina chytrých hodinek dnes umožňuje využívat různé aplikace – například pro kontrolu e-mailů, fitness aplikace, přehrávání hudby a samozřejmostí jsou také textové zprávy nebo telefonní hovory. Díky svému napojení na aplikace, které mají hodinky zpravidla vlastní, je možné chytré hodinky prakticky kdykoliv najít díky zabudované GPS funkci nebo připojení k síti.

Hodinky pro sportovkyně

Chytré hodinky jsou zejména ideální pro sportovce díky mnoha funkcím, které je možné trasovat a mít pod kontrolou. Je tak možné jednoduše zaznamenávat fyzické aktivity podle jejich druhu a nastavit si například upozornění na pitný režim nebo nachozené kroky za den a splněné cíle. Sportovkyně mohou využívat také mnoha dalších měření a mít neustále pod kontrolou nejen svůj sportovní život, ale také zdraví. Mezi funkce těchto hodinek spadají kromě krokoměru také měření krevního tlaku, počet spálených kalorií, sledování spánku a jeho kvality nebo měření tepové frekvence a mnoho dalších funkcí.

Chytré hodinky pro nenáročné

Pro nenáročné ženy je možné najít chytré hodinky, které sice obsahují mnoho funkcí, mají však velmi jednoduché rozhraní. Díky tomu je mohou používat také ženy, pro které nejsou nové technologie nejsilnější stránkou. Výběr pro chytré hodinky dámské v této kategorii obsahují všechny potřebné funkce, jako jsou základní nainstalované aplikace, možnost poslouchat hudbu přes Spotify, krokoměr nebo přehled o příchozích textových zprávách na mobilní telefon, který je na hodinky propojený. Tyto hodinky je možné najít v cenově dostupné kategorii, a přitom disponují vším, co může nenáročný uživatel používat.

Chytré hodinky pro náročné

Pro náročné uživatelky je možné najít chytré hodinky, které mají delší výdrž baterie, větší displej, ale také podporují větší výběr chytrých funkcí. Během výběru hodinek a jejich ceny je důležité věnovat pozornost také značce hodinek, z nichž některé patří k vybraným předním značkám. Hodinky s pokročilými funkcemi v mnoha případech obsahují pokročilé senzory a funkce, které mají například lékařský význam. Příkladem jsou nové technologie, které dokáží upozornit na možné fibrilace síní, vyvíjené přímo ve spolupráci s předními kardiology.

Hodinky s pokročilými funkcemi dále podporují také hraní vybraných her (zde je důležitá velikost displeje hodinek), měření EKG, sledování svalové hmoty nebo tělesného tuku a další informace.

Výběr podle aktivit nebo zaměření

Důležitým faktorem při výběru náročných hodinek je kvalita jejich zpracování, to platí zejména pro sportovkyně. Například u chytrých hodinek vhodných pro vodní aktivity, jako jsou plavání, potápění nebo kanoistika a jiné, je velmi důležitá kvalitní vodotěsnost hodinek. Sportovní hodinky dnes dokáží zpravidla sledovat od 30 do 90 různých sportovních aktivit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Výběr chytrých dámských hodinek