Menu
WomanOnly
Vánoce

Vyberte si dárek pro vašeho mazlíčka a přispějte na dobrou věc

Komerční sdělení

Komerční sdělení

12. 12. 2022

Vánoce se blíží a je proto načase pořídit vánoční dárky. Zapomínat bychom neměli ani na čtyřnohé kamarády. Akinu nabízí pestrou nabídku vánočních dárků pro domácí mazlíčky. Nákupem přitom můžete přispět na dobrou věc a pomoci tak zvířatům v útulku.

Vánoční dárky pro mazlíčky

Vánoce jsou skvělou příležitostí, kdy můžete obdarovat své mazlíčky. Nabízí se různé pamlsky, hračky a mnoho dalších věcí, které chlupáčům udělají radost. Akinu má širokou nabídku produktů, které si váš pejsek, kočička, či jiný mazlíček zamilují. Nákupem přitom můžete udělat radost i ostatním zvířatům – výtěžek z prodeje jde totiž na podporu útulků.

Pomoc zvířatům v nouzi

I letos se Akinu rozhodlo připravit originální produkty, které jsou určeny pro pomoc útulkům. Jde o čmuchací vánoční koule a koberečky. Každý kus je originál, ručně šitý a provedený ve vánočních barvách. Koule obsahuje různá zákoutí, kam můžete schovat pamlsky. Kočka či pes se pak zabaví při jejich hledání, čichové práce jsou jejich přirozeností. Mohou tak zrelaxovat, zabavit se a naučí je to koncentraci a sebekontrole.

Pokud se rozhodnete pořídit vánoční dárek pro psa u Akinu, podpoříte tím dobrou věc. Celý výtěžek z prodeje vánočních koulí totiž bude darován organizaci, která to potřebuje. Konkrétně jde o organizaci DOGGOLAND, která zachraňuje psy z nevhodných podmínek. Nákupem tak můžete udělat dobrou věc pro pomoc psům v nouzi. Získáte přitom skvělou hračku pro svého mazlíčka.

Další pomoc

Kromě prodeje čmuchacích koulí nabízí Akinu i další způsob, jak pomoci psům v útulku. Dlouhodobě totiž podporuje mělnický útulek DogPlanet, k tomu se navíc nově přidala spolupráce i s útulky Teplické kočky a DOGSY. Akinu charitativní projekt zahrnuje i další produkty z nabídky. Konkrétně jde o devět vánočních produktů. Z prodeje každého produktu jde 10 Kč stranou. Celkový výtěžek pak bude rovným dílem rozdělen zmíněným útulkům.

Vánoce jsou skvělou příležitostí, kdy můžete udělat dobrý skutek. Pořiďte vánoční dárky pro psy u Akinu, podpoříte tak útulky, přitom získáte krásné produkty pro své čtyřnohé kamarády. Myslete i na pejsky a kočičky, kteří letošní Vánoce stráví v útulku.

Vánoční produkty

Nabídka vánočních produktů, které pomáhají útulkům, zahrnuje praktické balíčky. Ty jsou naplněné voňavými pamlsky a spoustou hraček s vánočními motivy. Konkrétní obsah se liší zejména dle toho, pro jakou velikost balíčku se rozhodnete. Připraveny jsou jako vánoční dárky pro kočky, tak i dárky pro psy. Můžete si tak snadno vybrat to pravé.

Větší varianty balíčků zahrnují i štědrovečerní večeři pro zvířata – aby si i oni mohli užít vánoční atmosféru společně s vámi. Verze pro psy pak zahrnuje plyšovou hračku, verze pro kočky kartonové škrabadlo.

Adventní kalendáře

Svým mazlíčkům můžete udělat radost už před Vánoci, a to díky adventním kalendářům. Každé okýnko je naplněno kvalitním sušeným masem. Varianty pro psy obsahuje 8 druhů sušeného masa, varianta pro kočky má pak 9 druhů masa. Kalendář okouzlí krásným designem, i vy tak můžete mít radost ze sledování toho, jak se blíží Vánoce. Pejsek či kočička si pak smlsnou na pamlscích.

Adventní kalendáře navíc najdou využití i po Vánocích. Do jednotlivých okýnek totiž můžete znovu schovat nějaké pamlsky. Zvíře se pak zabaví při jejich hledání.

Vánoční charitativní projekt může výrazně pomoci útulkům. Ponořte se do široké nabídky a vyberte ty pravé produkty, které udělají vašemu chlupáčovi radost. Vaše pomoc je potřebná, objednávkou přispějete na dobrou věc. Radost ze zakoupených produktů se tak ještě násobí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Vyberte si dárek pro vašeho mazlíčka a přispějte na dobrou věc