Menu
WomanOnly
Domácnost

Vyberte si regál, který bude sloužit nejen k uložení zavařenin

Komerční sdělení

Komerční sdělení

13. 10. 2022

Když se řekne sklep, většina lidí si představí tmavou místnost, která slouží k odkládání nepotřebných předmětů, na které se postupem času zapomene. Tato místnost je často zbytečně opomíjená a špatně vybavená.

Ale právě do sklepa se dá uložit tolik potřebných surovin, které mohou být i dobře uloženy a zároveň zabezpečeny proti plísním. Ti, kteří mají zahrady jistě ocení tmavý a chladný prostor pro odkládání zavařenin a dalších výrobků přichystaných z úrody. Během roku se sem chodí opakovaně a je potřeba se orientovat v tom, co zde máte.

Nehledejte v regálu nic složitého

Je naprosto jedno, jaký typ regálu si vyberete, protože je každý model vyráběn tak, aby se dal rychle a snadno smontovat. Vběhnete do obchodu a dívejte se na parametry a vzhled regálu. Regály do sklepa nepotřebují mít zvlášť speciální parametry, ale minimálně se dívejte na rozměry. Pokud víte, že máte objemnější sklep, a vydáte do něj více regálů, pak si zajistěte vyšší nosnost a rozmyslete se, jak regály postavíte.

Abyste krásně a spolehlivě využili potenciál celého prostoru, pořiďte si rohové i klasické regály, které propojíte. A v případě, že do sklepa chcete hodit i nástroje typu koštěte nebo lopaty, mrkněte se na nabídku nástěnných regálů. Ani tady se nemusíte bát instalace. Pokud nastanou jakékoliv komplikace (což se zatím nestalo), zavolejte výrobci nebo se poraďte se sousedem. Můžete ho pozvat na pivko a utužovat sousedské vztahy (ale v míře).

Mám složeno, a co dál…

Pokud hledáte účinný systém, jak naskládat předměty do regálů, pak vám asi moc nepomůžeme. V tomto ohledu si musí každý poradit sám, protože jen vy víte, jak vám to bude vyhovovat nejlépe. Každopádně, zavařovačky se dají popsat štítky, ale i regál můžete popsat. Na strop si pověste lampu, abyste se při prohledávání zásob nezabili (nebyli byste první ani poslední). Jakmile si vytvoříte systém a vrhnete na celou situaci trochu světla, bude vše, jak má být. Takže už zbývá jen dodat — držíme vám palce!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Vyberte si regál, který bude sloužit nejen k uložení zavařenin