Menu
WomanOnly
Vánoce

Výhodné nákupy se Vánocemi nekončí. Těšíte se na výprodeje?

Období po Vánocích je přímo ideální čas na nakupování. Přicházejí totiž povánoční výprodeje. Také se na ně těšíte?

Proč byste měli kupovat po Vánocích?

Pokud chcete vyměnit dárek, který vám nesedl nebo se chystáte utratit penízky, které vám někdo zabalil do obálky pod vánoční stromeček, povánoční čas je na to jako stvořený. V stovkách obchodů se začínají povánoční výprodeje. Ani po Vánocích totiž obchodníci nechtějí, aby lidé přestali nakupovat.

V některých zemích, například v Americe nebo v Anglii obchodní centra právě kvůli povánoční výprodejem praskají ve švech. V některých případech tak dochází k podobným bitvám jako například během výprodejů na Black Friday (Černý pátek). U nás je naštěstí situace většinou klidnější.

Kde můžete najít mega slevy?

Největší povánoční výprodeje můžete zpravidla najít v obchodech s oblečením. Obchody totiž potřebují místo na jarní zboží, a tak se zbavují toho zimního. Takové výprodeje oblečení zpravidla lákají slevami 50 – 70%. Až do vyprodání zásob si tedy můžete uchytit módní kousky, které jste již možná dříve obdivovali pouze ve výkladu nebo na stránkách internetových obchodů. A protože nás čeká ještě několik chladných měsíců, rozhodně nejde o mimosezónní zboží.

Ale obchody s oblečením či s obuví nejsou jedinými, které nabízejí výprodeje. I jiné obchody potřebují vyprázdnit skladové zásoby a připravit se na další sezónu. Velmi lákavé akce připravují například obchody s elektronikou. Využijte například Datart slevový kód na mobilní telefony, tablety, počítače, ale i domácí spotřebiče či bílou elektroniku. Hlavně při velké elektronice, jako jsou pračky, sporáky nebo myčky, tak můžete ušetřit až tisíce korun.

Náš tip: Chcete výhodně nakupovat během celého roku? Tak pak navštivte kupónový portál Vasekupony.cz a vybírejte si top slevy, slevové kupóny nebo slevové kódy na oblečení, boty, šperky a hodinky, parfémy, elektro, nábytek nebo hračky, během celého roku.

Výhodně můžete nakoupit také kosmetiku nebo parfémy. Například internetový obchod Elnino nabízí široký výběr parfémů známých značek, jako jsou Armani, Calvin Klein, DKNY, Hugo Boss, Chanel, Dior, Gucci, Lacoste, Versace a další. Čekají vás také mega slevy na parfémované a toaletní vody, dekorativní a pleťovou kosmetiku, ale i vlasovou i dětskou kosmetiku.

Takové povánoční výprodeje si zpravidla můžete užívat až do konce ledna. Tak co myslíte, vyplatí se čekat?

Na co si dát při výprodejích pozor?

Stejně jako u ostatních výprodejích, i při povánočních slevách si dejte obzvlášť pozor na reálnost slevy. Častokrát se totiž stává, že obchodník nabízí obrovskou akci, ale skutečná sleva představuje jen několik málo procent. Prezentovaná hodnota totiž nemusí vycházet z předchozí ceny a může být zkreslená. Původní cenu tedy nepřehlížejte. Viz, jakou cenu měl zboží ještě před několika dny či týdny. Porovnejte si stejné zboží ve více obchodech a prověřte si, zda je deklarovaná sleva opravdu taková výhodná. A pak už vzhůru na povánoční nakupování.

Ohodnoťte tento článek:
1
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Výhodné nákupy se Vánocemi nekončí. Těšíte se na výprodeje?