Menu
WomanOnly
Apetit

Vyhrajte kvalitní moravská vína z vinařství Josef Kořínek!

Komerční sdělení

Komerční sdělení

28. 11. 2016

V čem tkví tajemství dobrého vína? Když kvalita každé lahve začíná již na vinici. Ta nejlepší jakost bývá zároveň opřena o rodinnou tradici, ekologické pěstování a individuální péči o každou jednotlivou odrůdu vinné révy. Tím vším je známá i jihomoravská vinařská značka Josef Kořínek.

Vinařství Josef Kořínek vínoK prvotřídní kvalitě vín tohoto pěstitele přispívají i další bonusy, například ruční sběr i selekce hroznů. Zaručují výběr těch nejlepších plodů pro výrobu vín, která si můžete stejně jako degustaci objednat na www.josef-korinek.cz.

Vinařství Josefa Kořínka najdete na Znojemsku. Obhospodařuje 4 hektary vinohradů ve stáří od 11 do 24 let, což dává hroznům punc kvality a samotným vínům pak jedinečný charakter. Vinice jsou součástí Národního parku Podyjí, čímž je dána jasná záruka šetrného přístupu k přírodě i vinné révě během pěstování a tím pádem i ke zdraví spotřebitele.

Značka Josef Kořínek navazuje v třetí generaci na rodinnou vinařskou tradici, vybrat a objednat si můžete z nabídky vín suchých i sladších. Všechna jsou vystavěna na filozofii kvality nikoli kvantity, jde o vína neuniformní, jedinečná a neopakovatelná.

Soutěžte s vinařstvím Josef Kořínek o 5 výherních balíčků! V každém jsou 2 lahve jedinečných vín této tradiční jihomoravské značky v ceně 300 korun.

Ochutnejte moravská vína Josefa Kořínka!

Vinařství Josef Kořínek

Muškát moravský 2016 je polosuché, příjemně aromatické svěží mladé víno s chutí i vůní citrusů, především mandarinek a grepů, doplněné o minerální tóny s lehce kořenitým závěrem. Vínko se skvěle hodí k mořským plodům, asijským pokrmům či citrusovým dezertům. Druhým vínem výherního balíčku je polosuché Zweigeltrebe Rosé 2016. Mladé růžové víno na první dojem ohromí svou příjemnou avšak nevtíravou aromatikou malin, lesních jahod a smetany. V chuti je svěží a šťavnaté s příjemnou dochutí červeného lesního ovoce. Víno je ideální nejen jako aperitiv, ale perfektně doplní lehčí pokrmy – například variace smetanových sýrů s malinovým chutney.

Soutěžní otázka:  Ve které jihomoravské obci najdete vinařství Josef Kořínek?

  1. Hnanice

2. Valtice

3. Šatov

Nápovědu hledejte na www.josef-korinek.cz

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 5. prosince do 12:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Vyhrává 5., 15., 35., 55. a 75. správná odpověď. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Vyhrajte kvalitní moravská vína z vinařství Josef Kořínek!