Menu
WomanOnly
Krása

Vyhrajte luxusní aktivační sérum Quintessence pro delší a hustší řasy!

Éře nalepovacích řas odzvonilo, trendy je mít krásné řasy vlastní. Celosvětovým hitem jsou séra, která růst i zahuštění řas podporují. Nové luxusní aktivační sérum značky Quintessence díky účinným přírodním složkám posiluje řasové kořínky, stimuluje růst nových řas a prodlužuje dobu růstu každé řasy. Ve výsledku budou řasy hustší i delší, efekt je viditelný už za měsíc. Více si můžete přečíst na www.quintessence.cz.

Oproti nejrůznějším řasenkám, umělému prodlužování či nalepování řas má kvalitní aktivační sérum na řasy samé výhody. Nehrozí riziko alergické reakce, podráždění či infekce očí ze špatného lepidla ani poškození řasových folikulů, následkem čehož se může zpomalit až zastavit cyklus růstu vlastních řas a dokonce mohou i vypadat. Při používání kvalitního aktivačního séra, které řasy vyživuje a stimuluje jejich růst, se ničeho takového bát nemusíte.

Aktuálně můžete se značkou Quintessence soutěžit o 3 luxusní aktivační séra na řasy z exkluzivní řady Q-SkinScience, každé balení v ceně 2 100 korun!

Quintessence Eyelash Activating Serum

Aktivační sérum pro delší, plnější a pevnější řasy obsahuje patentovanou kombinaci peptidů, extrakt z kmenových buněk vzácné odrůdy švýcarského jablka a vitaminy, je bohaté na fytonutrienty. Peptidy účinkují jako růstové faktory, kmenové rostlinné buňky podporují dlouhověkost kmenových buněk kůže, vitaminy řasy vyživují. Sérum tak řasy přirozenou cestou prodlužuje, zahušťuje, podporuje růst řas nových a celkově kvalitu řas zlepšuje. Je nehormonální, s uživatelsky ověřenou účinností a efektním výsledkem za pouhé 4 týdny. Způsob použití je snadný – každý večer před spaním naneste jemným štětečkem  na odlíčené horní i dolní oční víčko co nejblíže k samotným kořínkům řas.

Zkuste zodpovědět soutěžní otázku a vyhrajte aktivační sérum na řasy od značky Quintessence, která ho nabízí ve výhodnějším větším množství!

Jaký obsah má jedno balení?

1) 5 ml

2) 6 ml

3) 7 ml 

Nápovědu hledejte v záložce Produkty na www.quintessence.cz

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 25. září do 12:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Vyhrává 5., 35. a 55. správná odpověď. Účastí v soutěži souhlasíte se zasíláním novinek z našeho magazínu na váš e-mail. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
3,7
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Vyhrajte luxusní aktivační sérum Quintessence pro delší a hustší řasy!