Menu
WomanOnly
Zdraví a výživa

Soutěž: ajurvédský doplněk stravy BGR-34EU pro diabetiky či osoby s nadváhou

Počet diabetiků v Česku rychle přibývá, podle údajů Ústavu zdravotnických informací za posledních 20 let stouplo množství cukrovkářů o 68 %. Jedná se především o cukrovku druhého typu, která není vrozená, ale většinou způsobená nezdravým životním stylem. Problémem spjatým s diabetem je především obezita a nadváha, které se na rozvoji cukrovky velkou měrou podílí. S tím se rozhodla bojovat firma Aimil Pharmaceuticals, která uvádí na český trh nový bylinný doplněk stravy BGR-34EU.

Ajurvédský bylinný doplněk BGR-34EU je určený zejména cukrovkářům, kteří jej mohou užívat souběžně se svými léky i inzulínem. V Indii je doplněk dostupný již dva roky a ukázalo se, že přispívá k regulaci krevního cukru, ale je vhodný také pro osoby s nadváhou, prediabetiky a osoby s poruchami glukózové tolerance.

Složení přípravku BGR-34EU vychází z tradičního ajurvédského lékařství, které má více než pět tisíc let starou tradici. Indický Národní botanický výzkumný ústav po dobu pěti let analyzoval více než 500 léčivých bylin. Účelem tohoto výzkumu bylo vytvoření bezpečného a netoxického doplňku stravy, který bude napomáhat k udržení normální hladiny glukózy v krvi, a tím snižovat riziko dlouhodobých zdravotních komplikací.

Doplněk stravy BGR-34EU obsahuje extrakty a mleté frakce z pečlivě vybraných bylin – dřišťálu osinatého, křídloku vakovitého, gymnémy lesní, mořeny srdčité, pískavice řecké seno a chebule srdčité. Jeho unikátní složení je výsledkem kombinace vyváženého poměru vodního extraktu a mleté frakce léčivých rostlin v jedné kapsli.

Soutěžní otázka:

Jak se užívá doplněk stravy BGR-34EU?

a) večer před spaním

b) půl hodiny před snídaní a večeří

c) po každém jídle

Nápovědu k odpovědi na soutěžní otázku najdete na oficiálních webu společnosti Aimil Pharmaceuticals EU.
doplněk stravy BGR-34EU

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 14. listopadu do 12:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište BGR-34 EU. Vyhrává 15., 35., 50., 55., 70. a 75. správná odpověď. Účastí v soutěži souhlasíte se zasíláním novinek z našeho magazínu na váš e-mail. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
4,4
Právě čtete

Soutěž: ajurvédský doplněk stravy BGR-34EU pro diabetiky či osoby s nadváhou