Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Vyniknout jako podnikatelka a zároveň nezanedbávat rodinu? Jde to

Máte malé děti a jste na rodičovské dovolené? Určitě vás už několikrát napadlo, že přivýdělek by nebyl od věci. Jestli máte nápad na vlastní podnikání, začněte teď, vhodnější doba už nebude.

Podnikání na rodičovské dovolené

Jasně, s dětmi se nezastavíte. Ráno vstanete, uděláte snídani, pak obstaráte domácnost, a zatímco je starší dítě ve školce nebo ve škole, vy mezi praním a vařením oběda odbíháte k tomu mladšímu. Rychle se naobědváte, jdete pro starší dítko do školky a odpoledne trávíte venku na hřišti. Jak se tam ještě má vměstnat nějaká výdělečná činnost? Budete se divit, ale jde to. Mezi Češkami je řada schopných žen, které začaly podnikat právě při mateřské nebo rodičovské dovolené. Nebyla to vždycky procházka růžovým sadem, ale řada z nich to dotáhla daleko a dneska vedou úspěšné společnosti.

Našly jste díru na trhu? Nebojte se prorazit

Značky jako Dara Bags, Kama nebo Dadoos založily ženy, které na tom byly jako vy. Doma s dětmi dostaly nápad na byznys a nebály se ho realizovat. Většina skvělých značek by nikdy ani nevznikla, kdyby ženy na rodičovské neobjevily díru na trhu. Většina z nich si něco vyrobila sama pro sebe nebo pro svoje děti. Nápad se uchytil, a tak vznikly zvučné značky, které jsou stále úspěšnější. Rodina přitom nemusí trpět, ale je důležité mít pevné rodinné zázemí. Minimálně v začátku totiž budete potřebovat každou volnou ruku. Manžel může pohlídat, zatímco se vy budete věnovat práci. Hodí se i výpomoc od vašich nebo manželových rodičů.

Klíčovým momentem je začátek

Většina žen se zbytečně zasekne hned na začátku. Možná je to i váš případ. Založení společnosti přitom není vůbec nic náročného, když víte, jak na to. Úplně nejrychlejším řešením je pořídit si ready made společnost. Že jste o tom ještě neslyšela? Ready made firma je už založená, tedy zapsaná v obchodním rejstříku a čeká pouze na svou novou majitelku. Není zatížená žádnými závazky ani pohledávkami. Začnete podnikat tzv. s čistým štítem, a to už za 24 hodin od podpisu smlouvy. Společně s firmou s. r. o. získáte také sídlo na prestižní adrese, což vám zvýší důvěryhodnost a posune vás i vaše podnikání o level výš. Štěstí přeje připraveným a těm, kteří se nebojí jít s kůži na trh. Věřte si a jděte do toho.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Vyniknout jako podnikatelka a zároveň nezanedbávat rodinu? Jde to