Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Wellness v Česku: Vydejte se za odpočinkem do Karlovarského kraje

Komerční sdělení

Komerční sdělení

16. 11. 2020

Navštěvujete rádi nová místa v Česku a zároveň si užíváte, když vás ostatní hýčkají? Vyrazte do Karlovarského kraje za památkami, procházkami přírodou i wellness hotely. Ze své dovolené budete odjíždět jako znovuzrození.

Kynšperk nad Ohří

Město Kynšperk se rozkládá na obou březích řeky Ohře ještě před jejím vtokem do kopcovité krajiny. Díky členitému terénu dává město možnost různých sportovních aktivit od turistiky, přes vodáctví a rybaření, až po cyklistiku. Milovníky dávných časů jistě zaujmou historické památky včetně kostela Nanebevzetí Panny Marie, morového sloupu, několika kašen a zrekonstruovaného zámku v Kamenném Dvoře.

Pokud toužíte po klidu a relaxaci, je Kynšperk ideální pro wellness v Karlovarském kraji. Místní wellness nabízí hned několik balíčků pro zamilované páry, kamarádky i jednotlivce. Užijete si relaxační procedury, dobré jídlo i procházky přírodou. Ať už toužíte po klasické či čokoládové masáži, vířivce, bahenním zábalu nebo sauně, wellness Kynšperk vám vaše sny splní.

Nejdek

Malebnému městečku Nejdek v Krušných horách vévodí dominanta v podobě románské věže, která je pozůstatkem původního hradu z roku 1250. Nejdkem prochází i unikátní křížová cesta vedoucí na vrch Křižák s 14 poutními zastaveními, ze které je krásný výhled na město. Nejdek leží v blízkosti lyžařských středisek, a proto je vyhledávaný především během zimní turistické sezony. Za povšimnutí však stojí během celého roku, a to především díky novorenesančnímu zámku, Národopisnému muzeu a spa hotelu.

Wellness Nejdek nabízí známý Lužecký pramen, římskou saunu, bazén, vířivku, perličkovou koupel, reflexní masáže a výborné jídlo. Vybírat můžete mezi několika wellness pobyty, ze kterých si vybere každý.

Ostrov

Karlovarský kraj láká mnoha krásnými městy a malebnou přírodou. Pouhých 10 kilometrů severně od Karlových Varů na úpatí Krušných hor leží Ostrov. Toto městečko se pyšní hned několika historickými budovami postavenými v románském, gotickém a renesančním slohu. Jestliže milujete objevování památek, projděte se po Starém náměstí a Zámeckém parku a nevynechejte především nejstarší dochovanou stavební památku, kterou je hřbitovní kostel sv. Jakuba Většího.

Až budete po brouzdání Ostrovem unavení, zakotvěte v místním wellness, kde se o vás královsky postarají. Wellness pobyt vás přenese do světa relaxace a pohody. Nechte se ve wellness Ostrov hýčkat profesionály v luxusním prostředí krásného hotelu. Čekají vás různé druhy masáží, sauna, hydromasážní vana i kosmetické ošetření pleti.

Relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Wellness v Česku: Vydejte se za odpočinkem do Karlovarského kraje