Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Zanedbáváte své přítelkyně? Je tu měsíční výzva – Dámská jízda!

Internet je poslední dobou plný nejrůznějších tzv. „měsíčních výzev“. Dřepová výzva, hubnoucí výzva, ozdravovací výzva…Princip je jednoduchý, dodržovat celý měsíc daný plán.

Každý den 100 dřepů, nesmyslný počet sklenic mrkvové šťávy, fitness trénink vrcholových sportovců. Zvládnutá výzva přináší uspokojující pocit vítězství a pořádnou únavu. Připojte se s námi k nové výzvě – Měsíční dámské jízdě. Protože, ruku na srdce, jak často vídáte své kamarádky? A nemyslíme rychlé kafe o polední pauze nebo telefonát v neděli večer. O přátelství se musí pečovat, stejně jako o pevné pozadí a zdravý organismus. Bonus navíc, po zvládnutí této výzvy vás nic bolet nebude!

Den 1. Plánovací schůzka

Každá výzva se musí důkladně naplánovat. Sejděte se v oblíbené kavárně, otevřete diáře a důkladně naplánujte celý měsíční program dámské jízdy. Až se shodnete na termínech, připijte si na odstartování nejzábavnější výzvy.

Den 7. Den, kdy je vše dovoleno

Je potřeba si vyhradit alespoň půl den, takže ideální volbou bude víkendové odpoledne. Čeká vás odpoledne, kdy je vše dovoleno. Chcete si 3 hodiny zkoušet nejdražší lodičky a pak si žádné nekoupit? Můžete. Zajít do posilovny a místo cvičení pozorovat namakané vzpěrače? Proč ne? Zajít do cukrárny a objednat si rovnou dva dortíky pro každého? Vzhůru do toho. Dnes si nebudete nic vyčítat a zakazovat.

Den 10. Kino podle vašich představ

Řeknete si, tak triviální večerní program jako je návštěva kina? Ovšem tohle nebude kino plné kompromisů, které zažíváte se svým přítelem nebo rodinou. Tohle bude kino podle vašich představ- Klidně vyberte ten nejromantičtější film z celého programu, zásobte se kapesníky a čokoládovými bonbony a sedněte si do první řady. Plakat dojetím povoleno!

Den 18. Sportovní odpoledne

Při sportu se vyplavuje spousta endorfinů, když ho navíc proměníte s partou kamarádek v zábavu, zaručujeme nabití dobrou náladou minimálně na další tři dny. Zvolit můžete úplně cokoliv – kolečkové brusle v parku, hodinu zumby, balet nebo plavání.

Podmínka je jediná, nevzdávejte to. Přeci jen je potřeba něčím vyvážit ty dortíky z minulého týdne.

Den 23. Pánský večer

Jak tráví volné večery naši muži je různé. Společnými jmenovateli bývá hospoda, pivo, sport v televizi a hlavně bez přítelkyň a manželek. Udělejte si v rámci dámské jízdy jednu malou pánskou. Natáhněte džíny a tenisky, vyrazte do hospody s poctivým pivem a utopenci a pořádně si postěžujte na vaše drahé polovičky. Jen ten sport v televizi dovolujeme vynechat.

Den 28.-30. Víkend snů

Čeká vás poslední bod na programu dámské výzvy. Dámský víkend snů. Žádné vyvařování nedělního oběda, sekání trávy na chalupě nebo velký úklid doma. Jen pár dní plných odpočinku, relaxace, dobrého jídla a spoustu zábavy.

Doporučujeme vybrat wellness víkend, který kromě ubytování má v ceně také volný vstup do wellness zóny, bazénů, saun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Zanedbáváte své přítelkyně? Je tu měsíční výzva – Dámská jízda!