×
WomanOnly

Zdá se vám, že ušetřit peníze i čas při nákupech současně je nemožné? Tak to jste ještě neobjevili tohoto pomocníka

Kupi.cz a online nakupování, slevy a letáky

Všichni chceme nakupovat výhodně a neutrácet zbytečně více peněz, než musíme. Mnoho z nás proto sleduje aktuální slevy, které supermarkety, drogerie a další obchody pravidelně nabízí. Vyhledávání akčních cen v papírových letácích, porovnávání s nabídkami ostatních obchodů a psaní nákupních seznamů ale zabírá spoustu času. Jak si nákupy co nejvíce zjednodušit a přitom ušetřit?

Ušetřete své peníze i čas

Řešením může být bezplatný český portál Kupi.cz zaměřený na akční letáky a katalogy, který usnadňuje uživatelům orientaci v nabídkách a také samotné nákupy v obchodech. Kromě virtuálního listování letáky umožňuje také automatické porovnávání cen, přidávání oblíbených produktů do speciální složky a psaní nákupního seznamu. Portál je přístupný nejen přes počítač, ale také chytrý telefon. Mobilní aplikace pro Android a iOS umožňuje prohlížení letáků, porovnávání cen i další šikovné funkce.

Co Kupi.cz nabízí:

  • Listování akčními letáky obchodů
  • Praktické rozdělení letáků
  • Filtrace pomocí vaší lokality
  • Porovnávání cen, akcí a slev
  • Oblíbené obchody a produkty v jedné složce
  • Upozornění e-mailem
  • Nákupní seznam

Jak můžu začít?

Na Kupi.cz se můžete přihlásit pomocí svého stávajícího e-mailu. Na úvodní stránce si jednoduše nastavíte lokalitu, ve které se nacházíte a kde také nejčastěji nakupujete. Je na vás, zda zvolíte město nebo zadáte celou svou adresu. Díky tomuto nastavení se vám nebudou zobrazovat akční letáky obchodů v Hradci Králové i přesto, že bydlíte v Plzni. Ve svém účtu si pak můžete nastavit i to, zda chcete dostávat upozornění e-mailem na další mimořádné akce a slevové nabídky.

Rychlé vyhledávání

Pomocí vyhledávacího políčka můžete zadat svůj oblíbený obchod, výrobek, který si chcete výhodně koupit nebo si jen vyberete některou z přednastavených kategorií – např. mléčné výrobky, zdravá výživa, bydlení, elektro apod. Podle vašeho výběru se vám zobrazí ty nejvýhodnější nabídky z vašeho blízkého okolí. K dispozici pak máte ceny, výši slev i časový rámec, během kterého akce trvá. Jednotlivé položky, které vás zaujmou, si můžete jedním kliknutím přidat do složky oblíbených produktů nebo na nákupní seznam. U výrobků, které se vám líbí, je možné okamžitě porovnat ceny s ostatními obchody, vybrat si prodejnu, která má nejzajímavější nabídku a ohlídat si i její otevírací dobu.

Přehledné rozdělení letáků

Všechny letáky jsou rozdělené do kategorií na doporučené, hypermarkety a supermarkety, bydlení a zahrada, nábytek, elektro, drogerie a parfumerie, lékárny, oblečení, obuv, auto moto, papírnictví a kancelářské potřeby. Na jednom místě tak najdete nabídky všech obchodních řetězců bez toho, abyste se museli prokousávat haldou papírových letáků.

Proklikové letáky pro okamžitý nákup

Velkou výhodou je i proklikovost jednotlivých letáků. Kdykoliv vás něco zaujme, můžete si jedním kliknutím produkt přidat do nákupního seznamu nebo k oblíbeným položkám. Pokud má daný obchod také e-shop, jedním poklikem se dostanete z letáku přímo do elektronického obchodu, kde si produkt můžete za výhodnou cenu hned zakoupit.



Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*