Menu
WomanOnly
Péče o vlasy

Zdravé a krásné vlasy bez padání? Vyhrajte Revalid HAIR TONIC!

Redakce

Redakce

1. 2. 2016

 Vlasy odrážejí zdravotní stav organismu a změna jejich kvality či dokonce vypadávání vlasů často jako první signalizují, že něco není v pořádku. Chcete-li mít vlasy zdravé, pečujte o ně s pomocí kvalitní vlasové kosmetiky, která svým složením vlasům prospěje. Používejte šetrné šampony a kondicionéry s posilujícími účinky, vhodné jsou také výživné masky na vlasy a vlasové tonikum. Vsaďte na přípravky vlasové péče renomované švýcarské značky Revalid!

Představují luxusní a nejmodernější regenerační péči o vlasy, kterým pomáhají vzdorovat stárnutí. Základem revitalizující vlasové kosmetiky Revalid jsou unikátní ošetřující složky jako extrakt z ovsa, pšeničné proteiny a panthenol. Šampon vlasy posiluje, kondicionér zlepšuje jejich strukturu a usnadňuje rozčesávání, regenerační maska opravuje poškozené vlasy, vrací jim pružnost, lesk a hebkost. Speciální péči dodá vlasům tonikum s obsahem kofeinu – zabraňuje vypadávání vlasů a stimuluje jejich růst. Více informací na www.revalid.cz

Aktuálně můžete soutěžit se společností Ewopharma o 3 balení Revalid HAIR TONIC, každé balení v ceně 380 korun.

Revalid HAIR TONIC

Jemná masáž pokožky hlavy tímto tonikem s obsahem kofeinu stimuluje krevní oběh, vlasovou pokožku a vitalitu vlasových kořínků, čímž zabraňuje vypadávání vlasů a zároveň podporuje jejich růst. Výtažek z ovsa a pšeničné proteiny vlasy regenerují, posilují a celkově zlepšují jejich strukturu. Panthenol navíc vlasovou pokožku zklidňuje. Speciální kúru vlasového tonika balenou ve 20 ampulích koupíte v lékárnách.

Zkuste zodpovědět soutěžní otázku a vyhrajte energizující vlasové tonikum s kofeinem pro boj se ztrátou vlasů!

Jak můžete Revalid HAIR TONIC používat?

  1. na suché vlasy
  2. na mokré vlasy
  3. na suché i mokré vlasy 

Nápovědu hledejte v záložce Revalid péče o vlasy na www.revalid.cz

Odpovědi zasílejte do 8. února do 17 hodin na e-mail soutez@topzine.cz. Do předmětu napište REVALID. Vyhrává desátá, třicátá a padesátá správná odpověď.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Zdravé a krásné vlasy bez padání? Vyhrajte Revalid HAIR TONIC!