Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Žehlení a ženská práce? Mistrovství opět vyhrál chlap!

Adéla Lišková

Adéla Lišková

3. 3. 2016

Druhý ročník Mistrovství Brna v žehlení potvrdil, že v této disciplíně mají navrch muži – vítězem oblíbené soutěže se stal i podruhé zástupce silnějšího pohlaví.

Muži se obecně k žehlení příliš neženou, výsledky soutěže však dokazují, že když už se k žehlícímu prknu dostanou, jsou nepokořitelní. Nákupní centrum Královo Pole 2. března už podruhé pořádalo Mistrovství Brna v žehlení. A už podruhé dosáhl nejlepšího času v kategorii žehlení jednotlivců na čas muž.

Zlato a bronz pro muže

Šťastným vítězem se stal pan Jaroslav Kopal, rekord z minulého roku však nepřekonal. I třetí příčku obsadil muž. „Oproti prvnímu ročníku jsme letos zaregistrovali více mužských zástupců v soutěži. Zdá se, že předchozí vítěz soutěže, pan Sýkora, muže inspiroval, „ řekl Tomáš Knop, zástupce organizátora soutěže Mistrovství Brna v žehlení.

Pan Kopal však uvedl, že se do soutěže zapojil jen náhodou, protože šel zrovna kolem a přišla mu „správně ujetá“. S žehlením má ovšem velké zkušenosti, jelikož má prý velkou spotřebu košil. Udělal si z něj dokonce i zábavu; „vezmu barovou stoličku, naleju si skotskou, pustím televizi a chlapsky relaxuji – a samozřejmě i něco vyžehlím,“ vysvětlil. Správný chlap podle něj musí zvládnout všechno.

Mezinárodní mistrovství

Mistrovství žehlení se nejspíš dočká i mezinárodní podoby. Po kladných ohlasech se firma Bel&Blanc, síť čistíren a žehlíren a hlavní partner soutěže, rozhodla , že soutěž rozšíří i do dalších zemí, kde působí – do Polska a Slovenska.

 

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Žehlení a ženská práce? Mistrovství opět vyhrál chlap!