Menu
WomanOnly
Krása

Žena podstoupila 50 operací, aby vypadala jako Angelina Jolie

Celý svět obletěly fotografie dívky, která vypadá jako chodící mrtvola. Je jí teprve 19 let a už nyní má za sebou 50 operací, které ji měly přiblížit k jejímu životnímu snu – vypadat jako její idol Angelina Jolie. Místo krásné a sexy herečky však připomíná spíš zombie nebo mrtvou nevěstu od Tima Burtona.

Chtěla vypadat jako Angelina Jolie

Íránka Sahar Tabar už od dětství zbožňuje Angelinu Jolie, které se chtěla za každou cenu podobat. Kvůli tomu zhubla neuvěřitelných 40 kg a podstoupila více než 50 plastických operací a kosmetických procedur. To vše během pouhých několika měsíců. Udělala by cokoliv, aby vypadala jako Angelina, měla její plné rty, vystouplé lícní kosti a uhrančivý pohled. Její současné vzezření má ale bohužel od prvotní představy hodně daleko.

Nepovedená proměna

Výsledkem všech operativních zákroků je podvyživené tělo, propadlé lícní kosti, vypouklé oči, oteklé rty, trpasličí uši, zkřivený nos a mrtvolný výraz. Svým vzhledem se přesto velmi ráda chlubí na Instagramu, kde doposud nasbírala neuvěřitelných 75 000 sledujících, přičemž toto číslo každým dnem roste. Velké množství lidí ji však nesleduje z obdivu. Jsou zkrátka fascinováni tím, jak si mladé děvče dobrovolně může takto zničit celý svůj život.

Plastika není jen krásná aneb proč bychom měli poslouchat názory chirurgů

Je to podvrh?

Svůj mrtvolný výraz Sahar Tabar umocňuje používáním kontaktních čoček a výrazného make-upu, který ještě více zdůrazní její obličejové rysy zničené plastikami. Fakt, že na každé fotografii, kterou umístí na Instagram, vypadá trochu jinak, přivedlo některé lidi ke spekulacím o autentičnosti. Domnívají se, že Sahar žádné operace nepodstoupila a všechny fotky jsou jen výsledkem její zručnosti a schopnosti se pomocí make-upu proměnit v zombie. Ať je to jak chce, Saharina podoba jí pomohla ke slávě a velkému množství fanoušků na sociálních sítích. A co si myslíte vy?

Ohodnoťte tento článek:
2,1
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Žena podstoupila 50 operací, aby vypadala jako Angelina Jolie