Menu
WomanOnly
Sex

Zpříjemněte si Valentýna s nejoblíbenějšími hračkami minulého roku

Ať jste v páru nebo singl, na sv. Valentýna si zasloužíte rozmazlit. Večeře, rudé růže a dárečky… to je všechno hezké, ale co místo toho raději nezapomenutelný orgasmus? Darovaná erotická pomůcka – ať si ji darujete sama nebo ji dostanete – je darováním těch nejkrásnějších okamžiků po dobu třeba i několika následujících let. Pojďme se mrknout na ty nejžhavější novinky, které trh nabízí.

Při výběru žhavých hraček jsme sáhli po výběru těch nejprodávanějších pomůcek v minulém roce na e-shopu Sexshopik.cz. Tak jdeme na to!

Nesmrtelná klasika

Jakou věc si vybavíte první, když se řekne erotická pomůcka? Pro někoho je to dildo, většina z nás už si dnes však vybaví spíše vibrátor. A právě ten se v prodejnosti a oblíbenosti v roce 2021 umístil na prvním místě. Konkrétně vibrátor s hravým názvem „Bendy Wavy,“ který už sám napovídá, že se jedná o zábavnou, flexibilní hračku. Celkově má tahle pomůcka 17centimetrů, vás však bude zajímat především těch 14 „použitelných.“

Pokud máte ráda klasiku, s Bendy Wavy si určitě prožijete víc než jen pár nádherných večerů.

Venušiny kuličky pro potěšení i posílení pánevního dna

Venušiny kuličky

Další klasikou jsou Venušiny kuličky. Tahle pomůcka neslouží ani tak k dosažení orgasmu, jako spíš k posílení svalů pánevního dna.

A čím silnější svaly pánevního dna, tím lepší sex a tím snadnější cesta k orgasmu!

Venušiny kuličky jsou skvělé pro ženy po porodu či v přechodu. Pomohou také ženám se sedavým životním stylem. Svaly pánevního dna mají totiž ve výsledku vliv i na bederní páteř a jedná se o jednu ze svalových skupin, která má vliv i na držení těla.

Pokud se chcete potěšit něčím skutečně užitečným, Venušiny kuličky od Dorcelu jsou skvělou volbou.

Potěšení pro páry

Hledáte hračku, kterou si užijete i s partnerem? Satisfyer Double Joy svým vzhledem patří mezi typické vibrátory pro páry. Překvapí vás však dvěma silnými motorky, a především aplikací na Android i iOS, se kterou můžete program vibrátoru jednoduše ovládat pomocí mobilu. A to i na dálku.

Pokud hledáte, čím si okořenit společné chvilky s partnerem, tato pomůcka pro páry je značka ideál!

Elegantní „bohyně“

Pro ženy, které se nedovedou nabažit klitorálního, ale ani vaginálního orgasmu, je tu žhavá francouzská novinka  My Goddess. Tento oboustranný vibrátor z jedné strany nabízí ohebnou masážní hlavici, po otočení ho můžete používat klasicky.

K tomu všemu je My Goddess ve velmi elegantním provedení, které potěší už na první pohled.

Hravá pouta

Erotická pouta

Ještě na chvilku se vrátíme ke společným hrátkám s milovanou polovičkou. Chcete letos vyzkoušet něco trošku odvážnějšího?

Co takhle třeba kožená pouta? Pouta v hravém provedení oživí vaše společné chvilky, které si s partnerem vychutnáte skutečně všemi smysly. Pokud tedy nepřidáte i pásku přes oči… 😊

Ohodnoťte tento článek:
1
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Zpříjemněte si Valentýna s nejoblíbenějšími hračkami minulého roku