Menu
WomanOnly
Krása

Zubní korunky mohou skutečně být k nerozeznání od okolních zubů

Poznejte, jak vypadá pětihvězdičková stomatologická péče za dostupné ceny. Na Brandeis Clinic najdete nejlepší dostupné vybavení, kvalitní materiály a zkušený personál. Výsledky práce stomatologů Brandeis Clinic můžete vidět jak na přehlídkových molech, tak filmových plátnech. Za skvělým poměrem cena/výkon jezdí na Brandeis Clinic pacienti nejen z celé České republiky, ale také Německa, Rakouska, Švýcarska či Velké Británie.

I rozsáhlejší úpravy chrupu lze na Brandeis Clinic realizovat během jediného dne. Ošetření v podobě zhotovení 1-2 zubních korunek pak nezabere více než 1,5 hodiny (úvodní vyšetření, doba nutná pro zhotovení korunek, nasazení korunky).

Díky svým zkušenostem a nejlepšímu dostupnému vybavení, stomatologové Brandeis Clinic jsou schopni Vám nabídnout ošetření na míru. Po úvodní prohlídce, stomatolog Vám navrhne několik variant ošetření, ze kterých si následně vyberete to, které nejvíce splňuje Vaše požadavky.

V případě pacientů, kteří přichází na Brandeis Clinic nechat si zhotovit zubní korunku, se stomatologové Brandeis Clinic setkávají např.  s požadavky na:

  • vybělení zubů a následné přizpůsobení odstínu korunky stavu chrupu po vybělení
  • srovnání křivých zubů za pomoci rovnátek a následně přizpůsobení velikosti a tvaru korunky „srovnanému“ chrupu
  • ošetření nevzhledných zubů (barva, tvar) zubními fazetami a následné přizpůsobení zubní korunky takto upravenému chrupu

Pokud jde o samotné korunky, jejich zhotovení probíhá přímo v ordinacích Brandeis Clinic, a to za pomoci patentované metody ze Švýcarska. Na Brandeis Clinic přitom není rychlost vykoupena kvalitou, právě naopak:

  • stomatologové Brandeis Clinic zhotovují korunky z disilikátové keramiky, která je tím nejlepším materiálem dostupným na trhu. Tyto korunky mají přirozený vzhled a extrémně dlouhou životnost
  • korunka je zhotovena po analýze skusu, která probíhá také přímo v ordinacích Brandeis Clinic, finální náhrada tak přesně zapadá mezi ostatní zuby
  • pigment keramiky a posléze i zubní korunky určuje přímo pracovník, který Váš chrup viděl na vlastní oči a zároveň pracovník, který má se zhotovováním zubních náhrad bohaté zkušenosti. Odpadá tedy zklamání z toho, že finální barva korunky není ideální

V případě, že nejste spokojeni s Vaši stávající zubní korunkou či potřebujete řešit následek úrazu v oblasti chrupu, domluvte si konzultaci na Brandeis Clinic, a to prostřednictvím formuláře uvedeného na této stránce.

Ohodnoťte tento článek:
4,2
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Zubní korunky mohou skutečně být k nerozeznání od okolních zubů