Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Zvěčněte své vzpomínky na fotoproduktech od Rajče.net

Rajče.net je největší českou sociální sítí určenou k ukládání a sdílení fotografií, která rovněž nabízí možnost vytvoření fotodárků, od fotoknih přes pexesa z vlastních fotek až po foto-magnetky a foto-kalendáře. Svůj fotodárek si na Rajče.net nechalo zhotovit přes 45 000 zákazníků. Pokud tedy přemýšlíte, u koho si nechat vytvořit fotodárek zvěčňující krásné chvíle Vašeho života, s důvěrou se obraťte na Rajče.net.

Bez ohledu na to, jestli toužíte po luxusní fotoknize, která maximálně odpovídá Vašim představám, či naopak preferujete cenově nenáročné a praktické zhotovení s využitím předchystaných šablon, Rajče.net Vám má co nabídnout.

Vytvoření fotodárku na Rajče.net je velmi jednoduché, pro maximální pohodlí. Rajče.net pro Vás připravilo intuitivní online editor, ve kterém si můžete vybrat nejen pořadí a velikost fotografií na fotodárku, ale také použité materiály, rozměry apod. Na svém monitoru tak vidíte finální podobu díla.

Výhodou fotoknih od Rajče.net je možnost výběru z několika typů vazeb a rozměrů, barvy použitého papíru a možnost vytvořit si knihu až o 100 stránkách. Doba zhotovení začíná na 4 dnech, samotnou fotoknihu si pak můžete nechat zaslat domů či na některé z výdejních míst, jež jsou rozmístěna napříč Českou republikou.

Příklady fotoknih od Rajče.net

Fotoknihy na rajce.net

Vyzkoušejte ještě dnes, jak může vypadat fotodárek s Vašimi fotografiemi od Rajče.net. Uvidíte, že to bude láska na první pohled. Podruhé se pak do svého „díla“ zamilujete poté, co jej dostanete do rukou. Rajče.net si zakládá na maximální kvalitě tisku a použitých materiálů za všech okolností tak, abyste se k fotoproduktům vždy rádi vraceli.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Zvěčněte své vzpomínky na fotoproduktech od Rajče.net