Menu
WomanOnly
Zdraví a výživa

Zvolte si tu správnou matraci

Plánujete pořídit novou matraci do ložnice? Zajímá vás, jaké v tomto směru máte možnosti? Potom vám přinášíme několik praktických informací, s pomocí nichž se dopracujete ke slibnému závěru. V následujících řádcích se zaměříme na matrace od A až do Z, z čehož plyne jediné. Budete vědět, jaká matrace je vhodná právě pro vás.

Začněte výrobním materiálem

V první řadě se soustřeďte na to, z jakého materiálu bude matrace zhotovena. Na trhu se totiž nachází hned několik typů matrací. Každá z nich se potom pyšní trochu odlišnými vlastnostmi. To pocítíte hlavně při dlouhodobém spánku a prezentovaném komfortu.

Ať už potřebujete nakoupit jednu matraci nebo dáte přednost akci matrace 1+1, vždy máte na výběr z těchto modelů.

  • Latexové matrace
  • Matrace z RE pěny
  • Matrace ze studené pěny
  • Pružinové matrace
  • Matrace s línou pěnou a další

Zároveň neopomínejte ani na to, jakou tvrdostí se bude matrace pyšnit. Vybírat si můžete mezi měkkými, středními a tvrdými matracemi. Je pravdou, že každý člověk má trochu odlišné požadavky. Všichni si však díky pestrému produktovému portfoliu na trhu přijdou na to své.

Nakonec je to i vhodný rozměr

Když už budete vědět, jaká matrace vám bude sedět z pohledu výrobního materiálu, nezbývá než se pustit do volby velikosti. Oblíbené jsou pochopitelně matrace 90×200 a to z toho důvodu, že jde o typický rozměr pro jednolůžko. Zakoupit si však můžete i verzi matrace 80×200, matrace 140×200 a matrace 160×200. Současní dodavatelé a prodejci neopomíjí ani na matrace 180×200 vhodné pro dvojlůžko.

Investujte do kvalitní matrace a dopřejte si konečně klidný a pohodlný spánek. Vsaďte na moderní zdravotní matrace za nejlepší ceny, které vám přináší třeba internetový obchod matrace-matex.cz. S nimi budete nadmíru spokojeni a můžete se spolehnout na jejich dlouhodobou životnost.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Zvolte si tu správnou matraci