Menu
WomanOnly
Sex

10 nejkurióznějších sexuálních úchylek. Co všechno může lidi vzrušovat?

Veronika Tichá

Veronika Tichá

8. 1. 2015

Takové sexuální úchylky jako voyeurismus, exhibicionismus, fetišismus nebo sadismus možná některé jedince slabší povahy vyděsí, ale rozhodně ničím nepřekvapí, jsou v naší společnosti zcela běžné. My jsme pro vás vybrali 10 deviací, se kterými jste se pravděpodobně ještě nesetkali, a pevně věříme, že ani nesetkáte.

Hierofilie

Jediný způsob, jak někteří lidé dosáhnou uspokojení je, když vidí svatý obrázek nebo sochu. Povoluje tohle Bible?

Zdroj: Shutterstock.com

Zdroj: Shutterstock.com

Formikofilie 

Tito jedinci našli v zalíbení ve zvířatech, ze kterých má většina lidí hrůzu. Jsou na vrcholu blaha, když si můžou přikládat na genitálie mouchy, mravence, hlemýždě, žáby nebo pavouky. Taky aby ne, čím více sexy nožek, tím lépe.

Retifismus

Retifista je člověk, kterého vzrušují boty. Chápeme, že nakupování bot a kabelek je vášeň, ale aby figurovaly v našich erotických snech, na to jsou asi zablácené sněhule, které se nám válí na rohožce, málo atraktivní.

Zdroj: Shutterstock.com

Zdroj: Shutterstock.com

Exofilie

Kdo by nechtěl zažít sex s mimozemšťanem! Obzvláště pokud má šestnáct očí a velmi vyzývavě z něj kape sliz.

Helvetismus

Někteří dospělí muži se uspokojují tím, že se převlékají za animované postavičky z pohádek a večerníčků. Pokud teď na ulici potkáte Rákosníčka v životní velikosti, už by vás to nemělo rozrušit.

Folikulismus

K uspokojení dochází folikulisté při sledování žen nafukujících balonky. Opravdoví fajnšmekři se ale s pouhým nafukováním nespokojí, ti dávají přednost sezení na balonku. Co teprve takové skupinové cvičení na gymnastických míčích?

Zdroj: Shutterstock.com

Zdroj: Shutterstock.com

Amaurofilie

Některé osoby vzrušují slepí lidé. Škoda jen, že si to stejně nemůže užít i druhá strana.

Kandaulismus

Na rozdíl od exhibicionistů se nesvlékají sami, ale vzruší je, když mohou přivést do společnosti nahého partnera. Otázka je, co tomu řekne nahý partner.

Kandaulismus je, když si muž přeje parohy. Jak poznáte cuckolda?

Nozofilie

Objektem zájmu nozofilů jsou těžce nemocní lidé. Někdy dokonce touží být sami nevyléčitelně nemocnými. Je evidentní, že se jim jejich přání splnilo už dávno.

Sitofilie

Poslední úchylka se nám jeví jako nejsympatičtější. Tito lidé jsou fascinováni jídlem, ukájejí se při jeho konzumování a vůbec nejlepší je, když se s ním můžou pomazlit. Kdo nemiluje jídlo, ten lže!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

10 nejkurióznějších sexuálních úchylek. Co všechno může lidi vzrušovat?