Menu
WomanOnly
Vánoce

10 stylových dárků, o které si letos napište Ježíškovi

Redakce

Redakce

7. 12. 2014

Už máte vymyšleno, o co napíšete Ježíškovi? Letos zapomeňte na všechny výkřiky zoufalství a přejte si něco, co vás projasní během celého příštího roku.

Vánoce se blíží a nákupní horečka stoupá. Pokud stále nevíte, o co napsat Ježíškovi, inspirujte se těmito deseti tipy!

1. Pořádný make up
Řekněte si o pořádný make up. Žádný z drogerie, který vám zacpe póry a udělá vás oranžovou. Jděte do nějaké specializované prodejny, třeba do lékárny. Pomůžou vám vybrat správný tón pro vaši pleť a ukážou vám, jak make up použít, aby vypadal co nejlíp. Případně vyberete i něco jiného, co vám udělá radost.

2. Kozačky na klínu
Chcete být i v zimě elegantní? Jde to. Řekněte si o kozačky na klínu. Nebudou nepohodlné ani na sněhu, ani na ledu. Můžete si k nim vzít hezký kabát a kabelku a budete za dámu.

3. Poukázka do kadeřnictví

Celý rok máte čas na své vlasy jen tak sporadicky? Tak si přejte poukázku do svého oblíbeného kadeřnictví. Udělejte si na sebe po tom vánočním shonu čas a těšte se na nové vlasy. Co takhle zkusit nějakou větší změnu na nový rok? Jak dlouho už nosíte ten stejný střih/barvu? Udělejte něco, co překvapí vaše okolí. Jděte třeba do zrz nebo si nechte ošmikat mikádo.

4. Svetr, co vypadá jak (nebo dokonce je) po babičce
Mám na mysli takový ten velký, co si pod něj stačí vzít punčocháče a k tomu podpatky a můžete jít klidně na party. Ale ne velký jen na délku, ale také na šířku. Ztraťte se v něm. Až v lednu budete snít o létě a přímořském písku, určitě vás bude hřát, jakmile se do něj zachumláte.

5. Šaty na ples

Plesová sezóna je tady. A další skvělá příležitost přát si nové šaty. Takže spojte příjemné s užitečným, a vyrazte ulovit ty nejlepší. Pokud jste klasik, pořiďte si malé černé, pokud jste odvážný klasik, tak malé červené a pokud prostě jen chcete zazářit, tak se nebojte dlouhých bohatě zdobených šatů.

vanoce-nakupovani

6. Kozačky bez podpatku

Na klínech ale nemůžete chodit věčně. Někdy přece jen potřebujete doběhnout tramvaj. Proto je lepší mít v záloze i druhou variantu bot. Jestli máte hnědé klíny, pravděpodobně vám bude v botníku chybět černá klasika. Ty jsou letos také IN. Ploché a s přezkou. Hodí se jak ke kabátu, tak k péřové bundě.

7. Bělení zubů

Už máte skvělé vlasy, skvělý make up, skvělé oblečení, šaty i boty. Co ještě vylepšit? Možná to nejdůležitější, na co se v našich krajinách stále ale ještě zapomíná. Svůj úsměv. Co takhle skočit na bělení? A pokud nemáte odvahu na laserové lampy, ani jiné radikální zákroky prováděné specialistou, zkuste třeba bělící pásky na zuby.

8. Oběd ve stylové restauraci
Pokud máte už dost různých kantýn a školních jídelen všech druhů, co takhle zkusit nějakou dobrou restauraci? Tím ale nemyslím restauraci, která dává své kupony na slevové portály za 34 korun pro oba. Zjistěte, co znamená se opravdu dobře najíst, ať víte, o čem se poslední dobou mluví ve všech těch gastronomických pořadech.

9. Lekce Francouzštiny
Anglicky v dnešní době umí každý. Co ale druhý jazyk? Zrovna teď mají jazykové školy akce, kdy se můžete zapsat předběžně, a tím získáte akční nízkou cenu. Do toho rozhodně jděte! Až jednou budete žít v té Paříži, rozhodně se vám bude hodit říct, že chcete ten svetr i v zelené.

10. Výlet… Au révoir
A když už jsme u té Francie, co takhle přát si prodloužený víkend do Paříže? Můžete to propojit se začátkem kurzu. Navíc je během zimy ve Francii levněji a nejsou tam takové davy turistů, takže se možná i vyplatí stát frontu na Eiffelovku věž. A pokud nemáte rádi Paříž, plno leteckých společností nabízí letenky třeba do Milána za 500 korun. No nekupte to!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

10 stylových dárků, o které si letos napište Ježíškovi