Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

11 znamení, že je to ten Pravý, který rozezní svatební zvony

Adéla Beranová

Adéla Beranová

27. 8. 2014

Potkala jste muže, který splňuje každý bod na vašem seznamu pro pana Dokonalého? Víte ale, že je to opravdu On? Pročtěte si náš seznam požadavků na toho Pravého a uvidíte, jak si sama stojíte s tím svým vysněným a dokonalým mužem, který vás tolik poblouznil. 

Jste s ním skutečně šťastná

Netvrdíme, že se musíte od teď usmívat 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, protože každý vztah má okamžiky naprostého štěstí, ale občas se zákonitě objeví nějaký ten mráček. Ale pokud jste celkově naprosto šťastná, není co řešit. Stačí se sama sebe zeptat, jestli jste většinu času opravdu šťastná.

Znáte jeho rodinu

Tajné vztahy mohou být zábava, ale začne to být nepříjemné, když to trvá příliš dlouho. Pokud vás váš přítel nedrží daleko od své rodiny a naopak vám představí každou tetičku, kterou náhodně potkáte, počítá s vámi do vzdálené budoucnosti.

Je znát úsilí z jeho strany

Jednostranný vztah rozhodně není dobrá vstupenka do budoucího štěstí. Pokud ale váš milý vyvíjí dostatečné úsilí, aby si zapamatoval důležitá data a dělá věci způsobem, který máte ráda, jen abyste se usmála, je to určitě ten pravý.

Jste jeho dívkou i na veřejnosti

Nemá problém vás vzít mezi přátele, je víc než šťastný, že si může změnit svůj status na facebooku. Pan Pravý se prostě nebojí závazků a vy pomalu přemýšlejte o svatebních zvonech.

Vaše rodina ho také zbožňuje

Vaše matka píše častěji jemu než vám, rodiče i širší příbuzní ho rádi zvou na rodinné oslavy nebo jen tak na kávu? Máte doma našlápnuto přímo do svatebních lodiček!

Cítíte se s ním v bezpečí

Je důležité cítit ve vztahu bezpečí. Jestli se neustále strachujete o to, kam váš vztah směřuje a co si váš partner zrovna myslí, musíte si promluvit. Nejkvalitnější vztahy jsou ty, ve kterých nemusí mít nikdo žádné pochyby.

8 věcí jak poznám, že jsem připravená na svatbu

Nemusíte ho omlouvat

Je to pak Dokonalý. Nemusíte omlouvat jeho nechuť k závazkům nebo jeho nevhodné chování. Je to prostě gentleman, který se drží svých zásad a vy je milujete.

Toužíte ho udělat šťastným

Neustále přemýšlíte o tom, jak mu udělat radost a vykouzlit mu na tváři úsměv. Ano, v takovém případě jste v tom až po uši.

Věříte mu

Když řekne, že jde ven s kamarády, víte přesně, kam a s kým jde. Nemusíte mít nutkavý pocit kontrolovat jeho mobil nebo zprávy na Facebooku. Prostě mu věříte.

Vážíte si jeho názoru

Máte ráda způsob, jakým uvažuje a důvěřujete jeho radám bez sekundy zaváhání.

Je ochranářský, ne posedlý

Existuje velký rozdíl mezi tím, když se zajímá o to s kým a kam jdete a tím, když je posedlý myšlenkou, že holčičí noc je jen zástěrka. Není nic horšího, než chronická žárlivost.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

11 znamení, že je to ten Pravý, který rozezní svatební zvony