Menu
WomanOnly
Manželství

3 zásady jak nebýt nevěrná svému partnerovi

Redakce

Redakce

20. 2. 2014

Každou ženu v dlouholetém partnerském vztahu potkala myšlenka, jestli by nebyl někdo lepší. Třeba po hádce s protějškem, nebo po dlouhém období bez sexu či po sexu ve vyjetých kolejích. Jen jako závod o dosažení orgasmu, kterého však bohužel někdy ani nedosáhneme.

V takové situaci se může objevit někdo, kdo ve vás vyvolá tužbu zkusit něco nového, nějaké dobrodružství nebo jen třeba odreagování od stresu. Ještě těžší je, když o starší ženu projeví zájem mladší muž a naopak.

V této chvíli bychom se měli ale zamyslet, zda by nám takové vzrušení stálo za zničení vztahu. Samozřejmě jak se říká, co oči nevidí, to srdce nebolí, ale co naše svědomí?

Je vědecky dokázáno, že ženy používají levou polovinu mozku, která vládne emocemi. Proto každá žena, po pohlavním styku k protějšku něco cítí. Nedokážeme brát sex, jako pouhý zvířecí akt. Opravdu vám krátkodobý románek stojí za to, rozbít vztah nebo rozbít rodinu?

Vzpomínejte

I když vám to momentálně neklape a vy hledáte nějakou únikovou cestu v podobě naplnění tužeb u milence, zamyslete se nad tím, proč vlastně žijete v trvajícím vztahu. Muselo být něco hezké, když jste se poznávali, první rande, první sex, všechno je nové, bez žádného škraloupu.

Druhý člověk vás musel přitahovat, abyste s ním začala žít. Opravdu vám chvilkové vzplanutí a naplnění tužeb stojí za to tohle všechno zahodit?

Nejčastější důvody k rozchodu a jak dlouho může trvat partnerská krize?

Aktivně se vraťte k vašim začátkům

Říká se, že ženám kazí iluze romantické filmy, to stejné platí u mužů, avšak u nich jim iluze kazí porno filmy. Pokud stojíte o nějaké oživení vztahu, aniž byste ho musela ničit, vzpomeňte si na vaše začátky a zkuste udělat něco pro to, abyste se oba dva cítili zase tak jako na začátku.

Zajděte si na místa, kde jste se potkávali, zajděte na večeři do restaurace, kde jste měli první rande. Pusťte si doma film, který jste spolu viděli poprvé a vzpomeňte si na chvíle, kdy vám bylo hezky, a netrápily vás myšlenky o nevěře. Najděte v myšlenkách ten pocit, kdy jste si byla jistá, že ON je ten pravý.

Ozvláštněte si sexuální život

Okořeňte si sexuální život, nějakými hračkami či fantaziemi. Nebojte se v posteli vyslovit to, co byste si přála. Zbourejte tabu a otevřete se experimentům, kterým jste se doteď vyhýbali.

Můžete být mile překvapená, že když vyslovíte někdy nevyslovitelné, váš partner bude šílet vzrušením. Nebojte se říct o to, co chcete a po čem toužíte. Probuďte v sobě dračici a vášnivou milenku. Když opět obnovíte to, co se po letech vytratilo, můžete si být jistá, že myšlenky o nevěře budou ty tam.

Nebojte se a buďte odvážná, odvážným ženám patří svět!

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

3 zásady jak nebýt nevěrná svému partnerovi