Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

4 slavné filmové dvojice, které se přátelí na plátně i mimo něj

Jana Davidová

Jana Davidová

21. 8. 2014

Ve světě slavných se většinou mluví hlavně o závisti a rivalitě. Avšak tyto dvojice jsou důkazem, že i mezi celebritami se najdou tací, kteří se kamarádí nejen ve svých filmových rolích, ale i v běžném životě.

FOTO: Leonardo DiCaprio a Kate Winslet

Ve filmu zamilovaným párem, v realitě nerozlučnými kamarády. Zdroj: Bontonfilm

Jennifer Aniston a Courtney Cox

Není snad nikdo, kdo by neznal legendární sitcom Přátelé o vtipných příhodách party lidí, kteří jsou neustále pohromadě. A nejen v seriálu – některé vztahy se přenesly i do reality.

Všichni z hlavních herců, kteří si zahráli v Přátelích, se totiž přátelí dodnes a Jennifer a Courtney si jsou vážně hodně blízké. Obě mají za to, že Přátelé se stali hitem právě díky tomu, že spolu všichni tak skvěle vychází – vždycky je lepší natáčet s kamarády než s odměřenými profesionály, uvedla v jednom rozhovoru Courtney.

Ian McKellen a Patrick Stewart

V X-Menech nepřáteli na život a na smrt, ale ve skutečnosti tvoří nerozlučnou dvojku. A právě během natáčení této filmové série si padli do noty.

McKellen a Stewart tráví společně opravdu hodně času a o zážitky se samozřejmě dělí i se svými fanoušky. Zahrnuli je totiž množstvím geniálních fotografií – například s voskovými figurínami každého z nich nebo společnými selfies se slavným vánočním stromem v Rockefeller center.

FOTO: Ian McKellen a Patrick Stewart

Zdroj: Bontonfilm

Keira Knightley a Sienna Miller

I spolupráce na jednom jediném filmu stačí k tomu, abyste si našli spřízněnou duši. Pro tyto dvě britské herečky to byl snímek Na hraně lásky.

Keira a Sienna si začaly velmi rychle rozumět, a to dokonce natolik, že si během natáčení pronajaly dům, aby mohly být pořád spolu – jak při práci, tak ve volném čase. A jejich přátelství rozhodně neskončilo premiérou filmu, protože se vídají dodnes.

FOTO: Keira Knightley a Sienna Miller

Zdroj: H.C.E.

Leonardo DiCaprio a Kate Winslet

Kdo říká, že mezi mužem a ženou nemůže vzniknout opravdové přátelství? Na palubě Titanicu sice byli zamilovaným párem, ale ve světě showbyznysu jsou skvělí kamarádi.

Leo již v několika rozhovorech uvedl, že je pro něj Kate nenahraditelná. A to samé platí i obráceně – Leo dostal Kate nejenom z rozvodu s jejím bývalým manželem Samem Mendesem, ale dokonce ji poté vedl k oltáři, když se Kate potají vdávala za svého dalšího partnera Neda Rocknrolla.

FOTO: Leonardo DiCaprio a Kate Winslet

Zdroj: Bontonfilm

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

4 slavné filmové dvojice, které se přátelí na plátně i mimo něj