Menu
WomanOnly
Vlasy a nehty

41letá žena přestala skrývat šediny a prošla neuvěřitelnou proměnou

Řada žen vnímá první šedý vlas jako něco strašného. Jinak tomu nebylo ani u Kerry, která šediny skrývala co to šlo. Pak se ale rozhodla pro životní změnu…

Mít se ráda, i s šedinami

Stydíte se za své šediny nebo je hrdě ukazujete světu? Kerry Grundhoefer patřila dlouhá léta do první skupiny lidí, jež své šediny skrývá s pomocí barev na vlasy. Jenže neustálé barvení vlasů, žehlení a prodlužování způsobilo, že Kerry začala být na řadu vlasových přípravků přecitlivělá.

Tehdy si jednačtyřicetiletá žena uvědomila, že je čas změnit přístup ke vnímání sebe sama a mít více ráda to, co je očím neviditelné. Kerry se proto odhodlala k velké změně. S tou jí pomohl profesionální kadeřník Christopher Hopkins, přezdívaný “The Makeover Guy”, který se na Youtube proslavil videi radikálních vlasových proměn.

Nejen vlasy prošly radikální proměnou

Když Kerry vkročila do Christopherova salónu, pravděpodobně ani sám kadeřník netušil, jak moc vážně to jeho klientka myslí. Svůj požadavek na krátký sestřih myslela Kerry doslovně a tak se nůžky, po chvilce vtipkování, zastavily až těsně u hlavy. Vlasy šly nemilosrdně dolů.

Výsledek? Díky její odvaze a jeho šikovným kadeřnickým rukám se Kerry proměnila v krásnou přirozenou verzi sebe sama. Nejen Kerry reagovala na svou proměnu emotivně. I manžel jí vyjádřil ohromnou podporu. Při pohledu na Kerry před a po stříhání je rozdíl opravdu výrazný. Paradoxně tou největší změnou nejsou vlasy, ale jiskra v očích, která u Kerry vyplula na povrch spolu s šedinami.

Jak se taková proměna líbí vám? Šli byste do ní?

Ohodnoťte tento článek:
4,2
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

41letá žena přestala skrývat šediny a prošla neuvěřitelnou proměnou