Menu
WomanOnly
Sex

5 nejlepších afrodiziak: Známe jídla, po kterých dostanete chuť na sex

Anna Cajthamlová

Anna Cajthamlová

19. 12. 2013

Pokud se po večeři shodnete na tom, že nemáte chuť na sex, mohou za to nevhodně vybrané potraviny. Některé nás totiž svádí pouze ke spánku. Chcete si ale užít vášnivou noc? Nakupujte podle nás.

 

Jsou druhy potravin, bylin a vůní, které nás dokážou vystřelit až do magických sexuálních výšin. Provokují naši touhu, zintenzivní požitek a odblokují zábrany. Zkuste náš malý návod na tyto potraviny.

Jahody jsou klasika

Po ochutnání mají plody jahod vliv na sexuální výkonnost díky zinku, jenž je obsažen v semínkách. Navíc nenajdete lepší dekorační prvek na skleničky se šampusem. Alkohol určitě k romantické večeři patří.

Marihuana jako afrodiziakum: Jak konopí ovlivní vaší sexualitu

Ústřice podle Casanovy

Když zmíníme Casanovu, osobnost světových dějin, zejména dívky si představí neodolatelného svůdníka. Tento italský kněz a spisovatel vyhledával pro svůj žaludek hlavně mořské plody, které mu nejspíš přispívaly k větší touze milovat. Hlavně ústřice jsou velmi afrodiziakální. Vysoký obsah zinku této mořské pochoutky také zlepšuje funkci mužského pohlavního ústrojí. Chcete-li to zkoušet prakticky doma, nebude vám bohužel stačit ani 40 ústřic.

Afrodiziakální ryby

Z ryb je údajně pro sexuální účely nejpřínosnější úhoř a ploutev žraloka. Japonci velmi dobře znají Fugu. Zde ovšem za cenu vášnivého sexu hrozí otrava.

Granátové jablko jako elixír lásky: Vědecky potvrzeno

Koření pro váš sex

Divy dokáže i koření. Rozdrcený nebo mletý pepř dodá večeru tu správnou pikantní atmosféru. Nebojte se připravit něco opravdu pálivého. Ostré pokrmy s chilli vás pěkně rozdovádí. Chilli je vhodné podávat s rybou. Není překvapivé, že se koření objevuje i v parfémech. Když budete koření jíst i čichat, probudí se ve vás touha po sexu.

I zelenina dodá chuť

Nezapomínejte na zeleninu. Mezi zeleninové povzbuzovače patří chřest, ze kterého se dá připravit krémová polévka. Afrodiziakálně působí i česnek, ale ten vyškrtněte v případě, že preferujete čerstvý dech u sebe i svého protějšku.

Tipy na silné přírodní afrodiziakum: Jak vrátit chuť na sex?

Vybírejte v samoobsluze ty správné potraviny a dosáhnete opravdové rozkoše. Casanova tvrdil, že sexuální prožitek dosahuje maxima jen v našich představách a v praxi je poloviční. Požijte ty hlavní účinné zbraně a budete jako ve vlastním erotickém snu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 nejlepších afrodiziak: Známe jídla, po kterých dostanete chuť na sex