Menu
WomanOnly
Láska

Jak si udržet muže? Známe 5 pravidel, díky kterým to bude klapat

Anna Cajthamlová

Anna Cajthamlová

19. 2. 2013

Konečně jste našla pana dokonalého a skvěle vám to spolu klape? Víme, co dělat, aby vám to spolu vydrželo nejlépe navždy.

Mějte svá tajemství

I když si skvěle rozumíte a dělíte se o každodenní zážitky, buďte o krok napřed a nechejte si něco pro sebe. Ideálně pak to, co se týká vašich bývalých partnerů. Myslíte, že vaše láska nutně potřebuje znát všechny detaily z intimního života s vašimi ex?

Buďte pořádná

Jste nepořádná? Se svým zlozvykem okamžitě zatočte. Nikdo po vás nechce, abyste lezla po čtyřech a denně perfektně cídila každý kout vašeho bytu, ukažte mu však, že se dokážete postarat. Nezapomínejte dbát i na svůj zevnějšek. Mnoho žen má tendenci o sebe přehnaně pečovat na začátku vztahu. Když pak počáteční zamilovanost přejde, nohy už nejsou tak hladké jako dřív a mastné vlasy se raději stáhnou do culíku.

Ctěte jeho soukromí

Nemusíte nutně dělat všechno spolu. Mějte své koníčky a nechte mu i ty jeho. Dopřejte mu páteční večery s kamarády, víkendy na tréninku a jiné chlapské záležitost. Vy si mezitím zajděte na víno s kamarádkou, vyrazte na nákupy, věnujte se sama sobě.

Chvalte ho

Muž se potřebuje cítit mužem. Nikdo po vás nechce, abyste mu klečela u nohou a dávala za každou maličkost najevo, jak ho zbožňujete a jak je šikovný, že vynesl koš. Jen mu občas projevte tu špetku uznání, mají to rádi.

Projevte fantazii

Zase misionářská poloha? To je už trochu nuda, nemyslíte? Projevte trochu fantazie a překvapte ho novými pozicemi, sexy prádlem či erotickou hračkou. Občasné zpestření vztahu neuškodí. Co kdybyste si pro začátek vybrali společně nějaké erotické dárky?

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak si udržet muže? Známe 5 pravidel, díky kterým to bude klapat