Menu
WomanOnly
Láska

5 rad jak okouzlit muže i po X letech manželství

Mnoho žen, které jsou dlouhodobě vdané, svého manžela milují, ale přesto jim v tomto dlouholetém harmonickém vztahu chybí jiskra. Je naprosto normální, že po deseti letech nebudete po svém manželovi toužit tak, jako po prvním měsíci vztahu. Nemusíte se ale smířit s tím, že je váš vztah zcela chladný! 

1. Snažte se být pozorná

Je jasné, že po dvaceti letech manželství už nemáte chuť plnit sebemenší přání vaší drahé polovičky, ale trocha zájmu by měla být na místě. Pokud si váš manžel stěžuje na to, že ho bolí záda, zkuste mu dopřát masáž zad, nebo mu dejte dárkový poukaz k profesionální masérce. Uvidíte, že ho vaše pozornost potěší tak, že bude hned přemýšlet, jak by vám ji mohl oplatit.

2. Dbejte o sebe!

Samozřejmě není nutné, abyste byla neustále jako ze škatulky a cupitala doma v koktejlkách a na jehlových podpatcích. Na druhou stranu nemůžete čekat, že svého partnera okouzlíte ve vytahané teplákové soupravě a s vrabčím hnízdem místo vlasů.

Snažte se o sebe alespoň minimálně dbát, lpěte na upravených vlasech, pěstěných nehtech a padnoucím oblečení. Nejenže partner ocení vaši snahu, ale zároveň se bude bát konkurence, a tak se vám bude dvořit jako zamilovaný puberťák.

3. Připravte mu sexy překvapení

Vaše děti už vyrostly, a tak jsou celé víkendy z domu, ale váš milostný život stále stagnuje? Pak je načase s tím něco udělat! Zajděte do vašeho oblíbeného obchůdku a kupte si nějaké drahé sexy spodní prádlo, kterým svému drahému vyrazíte dech. Potom manželovi uvařte skvělou večeři a očekávejte ho pouze v zakoupeném prádle. Uvidíte, že rozproudíte dávno zapomenuté vášně!

4. Jeďte s manželem na exotickou dovolenou

Už deset let jezdíte na dovolenou na to samé nudné místo? Je čas to změnit a objednat si nějakou pořádnou exotickou dovolenou na jihu, která vám rozproudí krev v žilách. Pálící sluníčko, šumění moře a exotická jídla ve vás probudí touhu objevovat nové a to nejen na dovolené, ale i ve vztahu. Třeba objevíte skryté touhy, které jste si s manželem ještě nesplnila. U moře budete mít možnost!

5. Projevujte svou náklonnost

Nebojte se i po tolika letech manželství dávat najevo to, jak moc svého muže milujete. Už se asi nehodí, abyste ho oslovovala medvídku, ale co kdyby jste vyměnila letmé pusy za vášnivé líbání? Při sledování televize neseďte každý na svém křesle, ale uvelebte se spolu na gauči a pořádně se potulte! Vždyť fyzický kontakt přispívá ke zdravému rozvoji vztahu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 rad jak okouzlit muže i po X letech manželství