Menu
WomanOnly
Sex

5 sexuálních témat, o kterých musíte mluvit s vaším partnerem

Sex je jednou z nejdůležitějších součástí partnerského života. Pokud to neklape v sexu, pak není vztah ani zdaleka tak pevný, jako když je sex perfektní. Cílem k perfektnímu sexu ale není nic převratného, jde jen o upřímnou komunikaci mezi partnery. Není důvod k žádnému studu ani ostýchání. Sdílíte spolu ty nejintimnější chvilky, tak proč byste se o nich měla zdráhat mluvit? 

Pokud jste se konečně rozhodla promluvit si se svým partnerem o vašem sexuálním životě, možná trochu tápete, jak začít, jaká témata vlastně chcete probrat a vlastně i o čem konkrétně mluvit. My vám poradíme, která zásadní témata byste v každém případě s přítelem, či manželem probrat měla. Když to uděláte, uvidíte, že váš sex bude mnohem lepší a i partnerský život bude rázem snadnější a upřímnější.

Limity

Nejprve byste si s partnerem měla stanovit krajní mezi, kterou v sexu nechcete překročit. Věc, kterou nechcete zkoušet a evokuje vám spíš noční můry než sexuální vzrušení. Nechcete se nechat svazovat ani po sobě nechcete nechat téct žhavý vosk? Je to pochopitelné a váš partner by to měl vědět a respektovat. Krajní mez však nemusí být ani tak extrémní, jako výše uvedená, pokud nechcete zkoušet jiná místa než postel, i to je krajní mez a tu váš partner musí znát.

Nehody

Pokud se vám v posteli stane nějaká nehoda, partnerovi se nedostaví erekce, nebo se vám nečekaně posune cyklus a vy ušpiníte partnera od krve, pak o tom neváhejte mluvit. Není nutné to pitvat do detailů, není to příjemná záležitost ani pro jednu stranu, ale mlčení nic nevyřeší. Jsou to naprosto normální věci a je třeba, aby váš protějšek věděl, že si z toho nic neděláte. Důvěra a pochopení jsou v partnerství nejdůležitější.

Spouštěče vášně

Při posledních sexuálních hrátkách přišel váš partner s inovací, ze které jste mohla zešílet vzrušením? Neváhejte mu to říct, protože i když je vaše spřízněná duše, číst myšlenky neumí a vy byste se vašeho spouštěče vášně už nemusela nikdy dočkat. Až vedle sebe budete po sexu slastně oddechovat, pošeptejte svému partnerovy, co přesně se vám líbilo a ať si to dobře zapamatuje. Uvidíte, že díky takovým rozhovorům bude váš sex den ode dne lepší.

Inspirace

Neplísněte svého přítele za to, že se čas od času podívá na erotický film nebo video. Právě tady totiž může najít inspiraci pro něco, co by se vám mohlo líbit. Zkuste se i vy zapojit. Sedněte si spolu a zkuste na internetu nebo v knížkách najít nové polohy, které byste chtěla vyzkoušet, nové praktiky nebo hračky, které chcete zakusit. Internet je plný erotiky a sexuality, využijte toho a užijte si svůj sexuální život naplno.

Zbořte spolu vyjeté koleje

Pokud se vám zdá, že je váš sexuální život poněkud stereotypní, monotónní a usedlý, svěřte se s tím svému partnerovi. Jemu určitě také záleží na tom, abyste si sex užívala plnými doušky, a tak vám dozajista splní, co vám na očích uvidí. Zahoďte tedy stud a mluvte otevřeně, bude to lepší, než když se budete sexu, který vás neuspokojuje, vyhýbat.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 sexuálních témat, o kterých musíte mluvit s vaším partnerem