Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

5 skvělých filmů na prázdniny. Zažijete v nich party i letní lásky

Jana Davidová

Jana Davidová

26. 6. 2014

Prázdniny klepou na dveře a konečně tak může většina z nás alespoň na čas odhodit studijní či pracovní starosti za hlavu a dopřát si zasloužené volno. A jak ho nejlíp strávit? Nechte se inspirovat filmem.

FOTO: Zkus me rozesmat

Ve Zkus mě rozesmát si spolu Sandler a Aniston zahráli poprvé. Zdroj: Bontonfilm

Mamma Mia!

Sophie (Amanda Seyfried) má úžasnou matku, dobré kamarádky a ke všemu má před svatbou se svým milovaným přítelem. K dokonalosti jí chybí jen jediné – kdo ji povede k oltáři, když svého otce v životě neviděla? Rozhodne se po něm pátrat, až se na scéně nakonec objeví tři potenciální kandidáti, čímž svou drahou matku Donnu (Meryl Streep) přivede do mdlob.

Jedná se o úplně první muzikálový snímek Meryl Streep, ačkoliv jsme ji mohli  slyšet zpívat i ve filmech Pohlednice z Hollywoodu či Zítra nehrajeme!

FOTO: Mamma Mia!

Zdroj: Bontonfilm

Zkus mě rozesmát

Někteří muži jsou schopni takřka čehokoli, aby okouzlili svou vyvolenou. A Danny (Adam Sandler) je v tomto opravdu vynalézavý, možná až příliš. Kvůli dívce předstírá, že je ženatý, a to se svou asistentkou Katherine (Jennifer Aniston), která mu tak pomáhá urovnat jednu neuváženou lež. Jenže jeden týden strávený na Havaji převrátí všechno vzhůru nohama. K lepšímu, nebo k horšímu?

Přestože jsou ve skutečnosti Jennifer a Adam velmi dobří přátelé, kteří se znají ještě z dob, kdy nebyli slavní, jedná se o jejich první hereckou spolupráci ve filmu.

FOTO: Zkus me rozesmat

Zdroj: Bontonfilm

Pařba ve Vegas

Není snad nic horšího, než když se probudíte po divoké párty a zjistíte, že si ale vůbec nic nepamatujete. A přesně tohle se stane třem kamarádům, když se probudí v hotelovém pokoji po bujarém loučení se svobodou jejich kamaráda Douga (Justin Bartha). Ten ale zmizel a oni ho v časovém presu musí najít co nejdřív, aby nezmeškal svou vlastní svatbu. Jenže kde začít?

Snímek Todda Phillipse získal Zlatý Glóbus v kategorii komedie a muzikál, britskou cenu BAFTA, cenu Asociace zahraničních novinářů v Hollywooodu a mnoho dalších ocenění.

FOTO: Parba ve Vegas

Zdroj: Magic Box

Rafťáci 

Voda, sluníčko a vodácký dívčí kurz k tomu. Můžou si Dany (Vojtěch Kotek) s Filipem (Jiří Mádl) přát něco víc? Vždyť je to skvělá vyhlídka na prima prázdniny. Ale jak už tomu tak bývá, pokud něco vypadá příliš dobře, je v tom háček. A v tomhle případě pořádný, protože jejich plány jim překazí nečekaný příjezd Danyho rodičů s neuvěřitelně otravným mladším bratrem.

Ačkoli se nám na plátně jeví letní idylka –  teplo a voda, která vás přímo vybízí se jít někam smočit, tak herci při natáčení pěkně mrzli. Voda měla jen něco málo kolem deseti stupňů.

FOTO: Raftaci

Zdroj: Bontonfilm

50x a stále poprvé

Henry Roth (Adam Sandler) o vážný vztah nestojí, protože už léta chce jet zkoumat podmořský život na Aljašku. To by mu však cestu nesměla zkřížit Lucy Whitmore (Drew Barrymore), jež mu ihned padla do oka. Záhy si ale začíná uvědomovat, že to s ní kvůli její nemoci nebude jednoduché, a že bude muset vynaložit hodně velké úsilí aby si získal její náklonnost.

Lucynina nemoc není jen scenáristův výmysl, ale skutečně existuje. A Lucy není jediná, kdo z filmových postav antrogenní poruchou paměti trpěl – měla ji i rybička Dory v Hledá se Nemo.

FOTO: 50x a stale poprve

Zdroj: Bontonfilm

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 skvělých filmů na prázdniny. Zažijete v nich party i letní lásky