Menu
WomanOnly
Láska

5 tipů, jak být pro muže přitažlivá: Nechte vyniknout své křivky

Redakce

Redakce

5. 3. 2013

Objevte v taktice svádění jisté triky, které zapůsobí i na toho největšího drsňáka. Čtěte v něm jako v otevřené knize, řiďte se zaručenými tipy jak na něj a žijte šťastně až do smrti.

Stokrát jsme četly o zaručených tipech, jak na muže zapůsobit, tisíckrát jsme četly romantické knihy o pevných svazcích mezi mužem a ženou, milionkrát jsme koukaly na filmy plné citu. Po každém takovém zážitku jsme si byly jisty, že konečně ovládáme ten správný recept na Jeho náklonnost, nebo že zkrátka nemá smysl dělat nic a stačí si počkat na prince, který bude fandit více intelektu než fyzickým kvalitám. A máte tedy konečně partnera? Jste ve šťastném vztahu, plném harmonie, lásky a pochopení.

Jednoduše řečeno, na film o odmítnutí by se koukalo špatně i kniha plná deziluze by se úplně neprodávala.

Úsměv a smysl pro humor

Kartáček a zubní pasta, zubní nit, pečující balzám na rty, peprmintové žvýkačky a pravidelné návštěvy zubního lékaře. Nepodceňujte sílu úsměvu a krásu vašich zubů i rtů, přeci jen jsou ústa ve vztahu kontaktním místem a zkažené zuby a popraskané rty nejsou pro opačné pohlaví žádným lákadlem. Zkrátka smějte se od ucha k uchu, šiřte smích. O pesimistky se pánové nervou.

Rozpuštěné vlasy

Věřte tomu nebo ne, pánové fandí vlasům rozpuštěným, žádný drdol, culík, copánek. Málokterý pak s jistotou preferuje lokny nebo hladký účes i barva je v jejich očích zanedbatelná.

Tělo, ne pytel

Pravdou zůstává, že fyzický vjem je pro prvotní seznámení klíčový, ani vy netoužíte po Quasimodovi. Při seznamování tak vsaďte na střídmé líčení, středně hluboký výstřih, přiléhavé džíny, nepůsobte lacině, rafinovanosti naopak není nikdy dost. Pytlové oblečení nechte doma, i kdyby na stránkách módních časopisů zabíralo první místo, na řadu nechte vstoupit kousky přiléhavější. Barvy ke všeobecnému prospěchu jsou potom černá, starorůžová, hnědá, smetanová.

Ruce

Pokud jste závislá na laku nehty, nikdy nevycházejte s lakem oprýskaným. Vsaďte na jednoduchou červenou, bordó barvu. Žádné kousání, olamování, to je přísně zakázáno. Hezké ruce, kterými se ho budete dotýkat, patří k vašemu základnímu vybavení.

Chuť k jídlu

Úlet jídelníčku v podobě hamburgeru, hranolek a podobných šíleností je vykoupen hodinami cvičení. To ale drahá polovička vědět nemusí. Věřte, že když po nekonečném úsilí vymyslí jako program pozvání do kina a fastfoodu, je vaše odmítnutí ze strachu před nabývajícími kily to poslední, co chce slyšet. Nepředhazujte mu, že držíte dietu a nic kromě dvou oříšků k večeři nemůžete. Pijte spolu litry coly, snězte kyblík křidýlek. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem.

Dámy zkrátka a dobře, nežijme ve snu a uvědomme si, že kvality prince, které vyžadujeme po mužích, vyžadují muži po ženách. Je to oboustranné. Napište si na papír, co od své polovičky očekáváte a rázem máte seznam naznačující, co on bude chtít od vás.

Autorka: Tereza Szkatulová

Ohodnoťte tento článek:
4,4
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 tipů, jak být pro muže přitažlivá: Nechte vyniknout své křivky