Menu
WomanOnly
Krása

6 pravidel, které vám pomohou vypadat dokonale na fotkách

Pokud vás čeká nějaká rodinná sešlost, oslava, nebo dokonce budete hostem na svatbě, potom se dozajista nevyhnete objektivům foťáků. Je hodně chvil, které chceme mít zvěčněné na fotografiích a zároveň je pro nás životně důležité, abychom na fotkách vypadali dobře. Proto pro vás máme připravený rychlokurz fotomodelky, tak abyste i na fotografiích vypadala dokonale.

Foťte kvalitním foťákem!

Není nutné, aby jste sebou všude nosila zrcadlovku se stativem za několik desítek tisíc korun, kdyby náhodou byla příležitost na fotku. Ovšem pokud budete všechny své důležité okamžiky zaznamenávat pouze mobilním telefonem, není to zrovna ideální. V kabelce vždy mějte malý automatický foťák, který pořídíte relativně levně a fotky později budete moct bez problému vyvolat.

Pravidlo číslo jedna

Zrcadlo je při focení vašim největším nepřítelem a to nejen proto, že focení v zrcadle je stylem především mladých a naivních dívek. A tak vy určitě vypadat nechcete! Proto si klidně pózy nacvičte před zrcadlem, ale fotky pak nafoťte v nějakém příjemné prostředí a ne v koupelně či šatně. Výjimkou jsou momentální selfie, které zaznamenají aktuální nezapomenutelný okamžik.

Pravidlo číslo dvě

Co je nejblíž objektivu, bude největší a přiznejme si, že ne všechny části našeho těla chceme příliš zvýrazňovat. Pokud si tedy nakročíte směrem k fotografovi, pravděpodobně to bude vypadat, že máte nohu velikosti sněžnice. Myslete tedy na to, že to, co má být malé, musí být vzadu.

Pravidlo číslo tři

Hlídejte si své krásné oči, aby byli obrazem vaší duše a ne jen lákadlo k posměchu. Na fotce by nemělo být vidět příliš očního bělma, které bývá na fotkách nevzhledné. Také si pohlídejte , aby zrak šel v jedné linii s nosem, zabrání tak šilhavému efektu.

Pravidlo číslo čtyři

Narovnejte se, stáhněte ramena dolů a krk se snažte vytáhnout mírně nahoru. Bude vám to z počátku připadat nepřirozené, ale uvidíte, že kýžený výsledek na fotkách se dostaví. Budete vypadat štíhlejší a také sebevědomější! Toto pravidlo platí dvojnásob pokud se fotíte, když sedíte.

Jak nejlépe fotit selfee? Máme tipy, s kterými vždy budete vypadat skvěle

Pravidlo číslo pět

Snažte se pracovat s úhly pohledu a nestůjte před objektivem, jako solný sloup. Kdydž budete stát čelem přímo proti objektivu, bude vám to zbytečně přidávat kila navíc. Natočte své tělo tak, aby  jste stála natočená minimálně 15 stupňů jiným směrem. Uvidíte, jak hned budete vypadat štíhle!

Pravidlo číslo šest

Uvolněte své ruce a nechte je jen tak poletovat v prostoru, aby působili trochu rozevlátě. Všimli jste si, jakou lehkostí působí ruce baletek? Zkuste je napodobit. A nikdy nedávejte prsty úplně k sobě. Také neukazujte dlaně, většinou nevypadají na fotkách dobře.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

6 pravidel, které vám pomohou vypadat dokonale na fotkách