Menu
WomanOnly
Sex

6 tipů jak se můžete nažhavit na sex ještě než přijde partner

Adéla Beranová

Adéla Beranová

14. 7. 2014

Zkusila jste už každý trik a způsob jak potěšit v posteli svého partnera? Určitě s vámi zažil už nespočet nezapomenutelných nocí. Pravda je, že ženy se prakticky neustále snaží udržet svého muže šťastného, ale myslíte občas i na sebe? Známe způsoby, jak bystě měla zkusit nažhavit sebe sama.

Klitoris jako hračka

Stimulujte svůj poštěváček kdykoli na to dostanete chuť a budete ve správné náladě. Pak můžete třeba počkat na svého muže, ať vás dovede k nezapomenutelnému vyvrcholení, nebo si ho užijte prostě sama.

Hlasité potěšení

Vyberete si raději orgasmus nebo výkřiky potěšení a orgasmus k tomu? Když při milování cítíte, že se blížíte k vyvrcholení, požádejte partnera aby zpomalil, takhle ho nechte oddálit váš orgasmus i několikrát, uvidíte, že nakonec bude to potěšení asi tisíckrát lepší.

G bod

Nemusíte čekat, až váš G bod najde partner. Zkuste to sama! Stimulujte ho, dokud nezažijete jeden ze svých nejlepších orgasmů. Pak už stačí jen navést i svého muže, ať si užije vaše potěšení.

Sexy sprcha

Zkoušela jste už ruční sprchu? Určitě byste měla! Zažijete naprosto nepředstavitelné vyvrcholení. Nezapomeňte, že můžete měnit i třeba sílu proudu, o to víc si svoje hrátky užijete.

Fantazie

Ráda čtete erotické romány a fantazírujete nad nimi? Zkuste to i bez nich! Představte si toho nejpřitažlivějšího muže, jakého znáte. Co to s vámi dělá? Není se za co stydět. Není to jako byste podváděla svého partnera, on to čas od času dělá určitě také.

Čas na hraní

Experimentování se sexuálními pomůckami může být velká zábava. Ať už k tomu přizvete partnera nebo ne. Průzkumy dokazují, že většina žen dosáhne vyvrcholení snadněji s nějakým dalším pomocníkem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

6 tipů jak se můžete nažhavit na sex ještě než přijde partner