Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

6 tipů jak se rozejít s přítelem, hlavně neustoupit!

Redakce

Redakce

25. 9. 2018

Milujete ho ale už to není ono, jiná naděje není, musíte to s ním prostě skončit. Pokud jste si tímto ještě neprošla a chcete zkusit nějakou scénu z filmu? Raději se zkuste řídit některými našimi radami. 

Na úvod

Musíte si to opravdu promyslet. Pokud se opravdu pevně rozhodnete se s ním rozejít, vymyslete si v hlavě malý plán, co řeknete. Většina rozchodů má svůj velký důvod, jako je nevěra nebo lhaní. Pokud se chcete rozejít, protože chcete vyzkoušet něco nového nebo vás tento vztah nebaví, buďte k partnerovi upřímná. Sice to zraní jeho city, ale těchto chyb se vyvaruje v dalším vztahu.

Řekněte to přímo

Je to sice kruté, ale je to nejlepší způsob. Uvědomte si, že pokud byl váš vztah delší, může se partner snažit „získat vás zpět“. Pokud se tak stane musíte si stát za svým, pokud jste totiž dospěla k rozchodu a pak si to při jeho dožadování rozmyslíte, vše se tím zhorší a vy toho budete litovat. V horším případě, pokud mu to nedokážete říci opravdu přímo, to zkuste alespoň napsat.

Jste dobrá v posteli? Odhalte, jaká jste milenka s naším sex testem

Místo

Pokud považujete za důležité, kde mu to říct, jako když třeba ve filmech řeší, zda v soukromí nebo někde na veřejnosti, to musíte usoudit vy sama. Ale uvědomte si, že ani vy byste nechtěla, aby vás vzal do restaurace plné lidí, kde se nemůžete skoro nijak projevit. Zkuste to udělat někde venku na procházce, budete mít částečně soukromí, ale kolem bude pořád dost lidí.

Co dělat když začne brečet?

To je přesně ta doba, kdy si musíte stát za svým rozhodnutím. Každá nevidíme denně, jak muž brečí, proto by vás to mohlo obměkčit. Muži moc dobře vědí, že nemáme rády pohled na plačícího chlapa, musíte být silná a nepovolit, ne se mu vrhnout kolem krku! Zatněte zuby a nenechte ho hrát si s vašimi city.

Jak žít s alkoholikem a kdy je vhodné odejít?

Co dělat když se rozčílí?

Znáte muže, jsou to cholerici a nedá se s nimi rozumně mluvit. Pokud je ten váš jeden z nich, rozejděte se s ním raději na veřejnosti a nejlépe si s sebou někoho vezměte, třeba kamaráda, který bude stát opodál a dohlédne na situaci (kdyby šlo do tuhého, může partnera usměrní).

Co když si uvědomíte, že jste udělala chybu?

Pokud mohu mluvit z vlastní nedávné zkušenosti, stalo se mi, že jsem se s přítelem v pátek rozešla a až do sobotního večera jsem brečela jak malé dítě. Ještě v sobotu večer jsem se s ním dala zpět dohromady a byl to snad nejhezčí víkend, který jsme spolu zažili. Ale hned další týden v úterý jsem si uvědomila, že chci být bez něj a věřte mi, že druhý rozchod po pár dnech je mnohem horší.

Proto nedělejte tu stejnou chybu jako já a pokud si i po rozchodu myslíte, že jste udělala chybu, dejte si na promyšlení mnohem více času! Zkuste se rozptýlit rodinou a přáteli, začněte cvičit nebo se začněte sebevzdělávat! Pokud vám chybí sex nebo láska obecně, při cvičení se uvolňují endorfiny, stejně jako při milování. Zkuste si zacvičit a nemyslet na něj.

Ohodnoťte tento článek:
3,3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

6 tipů jak se rozejít s přítelem, hlavně neustoupit!