Menu
WomanOnly
Sex

6 tipů na žhavou předehru. Užijte si v ložnici pravou vášeň!

Adéla Beranová

Adéla Beranová

21. 8. 2014

Muži v posteli šíleně rádi experimentují. Jestli vám přítel naznačuje, že by chtěl vyzkoušet něco nového, nebraňte se všemi prostředky. Můžete si to užít úplně stejně a budete i překvapená, že vyjet ze starých kolejí není zase tak špatné. My pro vás máme tipy na bláznivé žhavé předehry!

1. BDSM

Někdy není úplně špatné se vzdát všech starostí a odevzdat se do moci někomu dalšímu. Zkuste to i v posteli! Nechte příteli splnit tajné přání, ať vás sváže třeba svou kravatou. Vy si jen užívejte tu rozkoš, kterou vám jistě umí způsobit.

2. Ranní překvapení

Muži milují ranní sex, naopak ženy z něj příliš radost nemají. Překonejte se jednou a dopřejte příteli žhavé milování i po ránu. Co třeba ho překvapit ještě v polospánku, kdy mají muži nezřídka ráno erekci.

3. Striptýzek

Zahrajte si večer příjemně dráždivou hru. První kousek oblečení si sundejte už když váš přítel přijde z práce domů. Při vaření večeře odhazujte další a další, až budete jídlo servírovat jen v sexy prádélku. Váš muž si ani nevšimne, co že to večeří.

4. Ruční práce na neobvyklém místě

Stojíte zrovna v otravné zácpě cestou domů? Auta proti vám proudí jako šílená, jen před vámi a za vámi to stojí? Zařiďte, aby se váš muž začal těšit na večer o něco víc. Nic vám nebrání ho trochu hladit v rozkroku, ty odvážnější z vám můžou zkusit i něco odvážnějšího.

5. Polštářová bitva

Máte za sebou ostrou výměnu názorů a teď by se dalo napětí krájet? Začněte si trochu hrát! Není nad pořádnou energickou polštářovou bitvu. Uvolníte se a k vášnivému sexu už vás dělí jenom krůček. Přece jen už jste v posteli.

6. Zmrzlina využitá trochu jinak

Která z nás by nemilovala zmrzlinu. Už jste si ji ale zkusila vychutnat přímo z partnerova těla? Je to perfektní návod, jak vás oba nažhavit. Co na tom, že bude možná trochu ulepené prostěradlo.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

6 tipů na žhavou předehru. Užijte si v ložnici pravou vášeň!