Menu
WomanOnly
Láska

8 znamení, že je to tentokrát ta pravá láska

Adéla Beranová

Adéla Beranová

18. 8. 2014

Celý život trávíme hledáním pravé lásky. Té, která obrátí naše životy vzhůru nohama a díky které se budeme na svět už jenom usmívat. Jak ale nakonec poznáte rozdíl mezi románkem a opravdovou láskou? Máme pro vás hned několik ukazatelů pravé lásky!

1. Cítíte se před ním sama sebou

Nemáte problém se před svým přítelem chovat přirozeně? Samozřejmě před muži rády vypadáme a chováme se dokonale, ale přiznejme si to, někdy přijdou i méně perfektní dny. Pokud víte, že vás nebude soudit, ale milovat za tyhle momenty, zavání to pravou láskou.

2. Nemusíte používat blinkry

Někdy chceme najít pravou lásku tak moc, že zapomeneme vypnout hledací mód. Takže i když zrovna s někým chodíte, občas uhnete k někomu jinému. Byť třeba jen přijmete pozvání na kávu. Pokud ale nemáte pocit, že se svým přítelem přistupujete na kompromis a nehledáte něco víc, máte vyhráno.

3. Není nutné se stydět

Ano, i ženy jsou lidmi a i když už Carrie ze Sexu ve městě měla pocit, že pšouknutí před panem Božským je obrovská chyba, s tím pravým to není zase tak hrozné. Jestli jste našla pravou lásku, váš milý všechny projevy tělesných pochodů přejde mlčením, jako by si ničeho nevšiml.

4. Chcete to vykřičet do celého světa

Když jste opravdu zamilovaná, chcete, aby to věděl úplně celý svět. Chcete, aby všichni věděli, že jste našla toho pravého a toužíte to vykřičet z plných plic.

5. Máte o něj starost

Strachujete se, když odjíždí za špatného počasí autem na delší cestu? Chcete se o něj postarat, když má horečku nebo se mu prostě jen nedaří dobře? Pak máte k pravé lásce rázně našlápnuto.

6. Čas bez sebe je k nesnesení

Život vypadá nedokonale, když nejste spolu a naopak svítí, když kráčí bok po boku. Šíleně vám chybí hned, když za něm zapadnou dveře a vy byste nejradši vyběhla za ním? Pak je to šílená opravdová láska!

7. Není to já, ale my

Z já a on se stalo my. Jste pár a děláte všechno spolu, plánujete společně dovolenou i rodinné oslavy a řešíte, kdy si vezmete společný prodloužený víkend? Je to na dobré cestě.

8. Žádné sebeobětování

Život je plný kompromisů a obětí, když ale přijde na něj, vůbec to tak neberete? Vstala byste ráno v pět a šla mu pro čerstvé pečivo? Nebo dokonce s radostí skočila z mostu, kdyby mu to pomohlo. Pak už nehledejte, našla jste pravou lásku.

Ohodnoťte tento článek:
3,7
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

8 znamení, že je to tentokrát ta pravá láska